"Інтер" та "Рома" перемогли

Спорт 3 грудня, 2007, 11:02 252
В чемпіонаті Італії міланський "Інтер" зберіг лідерство після гостьової перемоги над "Фіорентиною", "Мілан" знову не переміг на своєму полі.

Центральний матч 14-го туру чемпіонату Італії з футболу між "Міланом" і "Ювентусом", який проходив в Мілані на "Сан-Сіро", завершився нульовою нічиєю.

Гості створили більше небезпечних моментів біля воріт господарів поля. У складі "Ювентуса" шанси вразити ворота чинного клубного чемпіона Європи упустили Павел Недвед, Хасан Саліхаміджич, Давід Трезеге, Вінченцо Яквінта.

У "Мілана" були два голеві моменти, але Філіппо Індзагі, який уникнув офсайдной пастки, не зміг переграти воротаря Буффона, так само як і бразилець Кака.

Ця гра стала для "Мілана" сьомою на своєму полі в нинішньому чемпіонаті, і поки жодної перемоги команда Карло Анчелотті при домашніх уболівальниках не здобула.

Чемпіон Італії "Інтернаціонале" продовжує лідирувати в Серії А з відривом у три очки, обігравши "Фіорентину" в гостях з рахунком 2:0.

Чилійський півзахисник Луїс Антоніо Хіменес вивів команду Роберто Манчині вперед на дев'ятій хвилині поєдинку у Флоренції, ефектно завершивши комбінацію, яку відмінним пасом розпочав Златан Ібрагімович.

За хвилину до перерви швед зробив ще один голевий пас, цього разу своєму партнеру по атаці Хуліо Крусу.

"Рома", тим часом, вийшла на друге місце, обігравши "Удінезе" у себе вдома з рахунком 2:1. Жуан і Родріго Таддєї забили в перші 27 хвилин матчу, а у гостей між цими голами встиг відзначитися Фабіо Квальярелла. "Удінезе" закінчував матч удев'ятьох після вилучень Джампьєро Пінци і Андреа Доссені.

"Лаціо" не зміг перемогти в гостях аутсайдера "Сієну" - 1:1, а "Аталанта" вийшла на шосте місце після несподівано крупної перемоги над "Наполі" у Бергамо - 5:1.

Четверте пришестя Франческо Гвідоліна на пост тренера "Палермо" почалося з поразки в дербі від "Катанії" - 1:3.

"Емполі" під керівництвом нового тренера Альберто Малезані програв його колишньому клубу "Пармі" - 0:1.

"Кальярі" і "Ліворно" у своєму матчі обійшлися без голів, а "Торіно" з "Дженоа" забили один одному по разу - 1:1.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами uefa.com / Lenta.ru / К.К.