"Інтер" виграв чемпіонат світу з футболу (відео)

"Інтер" - чемпіон світу© AFP
Спорт 18 грудня, 2010, 23:57 3994
У фіналі чинний переможець Ліги чемпіонів розгромив найкращу команду Африки "Мазембе".

Міланський "Інтер" став клубним чемпіоном світу 2010 року. У фіналі чинний переможець Ліги чемпіонів розгромив найкращу команду Африки "Мазембе" з ДР Конго. Гра завершилась з рахунком 3:0.

"Нерадзуррі" вийшли вперед уже на 13-й хвилині. Горан Пандєв отримав пас у дотик від Самюеля Ето'о та переграв героя півфіналу Роберта Кідіабу. Через чотири хвилини італійці подвоїли перевагу. Пандєв не зумів прийняти флангову передачу Хав'єра Дзанетті, але м'яч від нього потрапив до Ето'о, котрий рикошетом від стійки таки вразив ворота.

Дієго Міліто був близьким до успіху на 25-й хвилині, але програв дуель голкіперу. Через три Кідіаба знову не довзолив відзначитись аргентинцю.

Натомість Жуліо Сезар уперше по-справжньому вступив у гру лише по перерві, коли парирував удар Казембе Міхайо. Невдовзі бразильський кіпер знову проявив свої найкращі якості, не дозволивши забити Діоко Калуїтуці.

За десять хвилин до фінального свистка Сезар знову виявився вправшішим за Калуїтуку, а за мить "Інтер" провів чудову контратаку, що завершилась третім голом. Організували його Деян Станкович та Джонатан Б'яб'яні. Французький форвард отримав пас від серба, обвів воротаря та зняв усі запитання в цьому матчі.