"Інтер" виграв Кубок Італії (відео)

"Інтер" виграв Кубок Італії© AFP
Спорт 30 травня, 2011, 11:17 1538
"Інтер" з рахунком 3:1 обіграв "Палермо" у фінальному матчі Кубка Італії.

Міланський "Інтер" таки завершив сезон з трофеєм. "Нерадзуррі" виграли Кубок Італії, здолавши у фіналі середняка Серії А "Палермо". А для керманича "Інтера" Леонардо - це перший тренерський трофей.

Остров'яни почали зустріч активніше. Абель Ернандес у дебюті гри відзначився ударом у зовнішній бік сітки, після чого реакцію Жуліо Сезара слідом за симпатичною "стінкою" з Йосипом Іличичем перевірив Хав'єр Пасторе. Не зумівши втілити свою ігрову перевагу в гол, на 26-й хвилині "Палермо" пропустив. Відзначився Ето'о, якого вивів на ударну позицію Уеслі Снейдер.

Забитий м'яч не особливо позначився на малюнку гри. "Палермо" продовжував атакувати великими силами, а Жуліо Сезар крутився немов білка в колесі, причому Ернандес в першому таймі мав декілька нагод, щоб відправити м'яч у сітку.

Під кінець години воротаря "Інтера" ударом головою перевірив Фабріціо Мікколі, а незадовго до цього міланців виручив Крістіан Ківу, що зупинив м'яч після пострілу Ернандеса. Однак, за аналогією з першим таймом, більше атакував "Палермо", а забив "Інтер". Снейдер знову виступив у ролі асистента, тоді як Ето'о завдав ще одного точного удару низом.

Кінцівка зустрічі видалася багатою на події. Муньос скоротив різницю в рахунку після подачі Мікколі з кутового, але хвилиною пізніше був вилучений за фол проти Горана Пандєва. Останній двома хвилинами пізніше чудово прострілив на Міліто, який встановив на табло остаточний рахунок - 3:1.

"Інтер" хоч і помітно "здав" у порівнянні з сезоном 2009/2010, проте завершив футбольний рік на мажорній ноті. А "Палермо", попри поразку у фіналі, зіграє у Лізі Європи.