"Інтер" вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

Снейдер (зліва) вивів "Інтер" у півфінал
Спорт 6 квітня, 2010, 21:57 1839 4
У чвертьфіналі підопічні Жозе Моурінью двічі з однаковим рахунком 1:0 перемогли московський ЦСКА.

Міланський "Інтер" став першим півфіналістом Ліги чемпіонів. У чвертьфіналі підопічні Жозе Моурінью двічі з однаковим рахунком 1:0 перемогли московський ЦСКА.

У матчі-відповіді, що відбувся на стадіоні "Лужники" у Москві, гості відкрили рахунок на початку першого тайму і втримати перевагу. На 6-й хвилині ударом зі штрафного ворота Ігоря Акінфєєва вразив півзахисник Веслі Снейдер.

Наприкінці першого тайму футболісти ЦСКА провели кілька небезпечних атак, але зрівняти рахунок не змогли.

Більшу частину другого тайму росіяни грали в меншості - Чіді Одіа на 49-й хвилині отримав другу жовту картку і був вилучений з поля.

Суперником італійського клубу в півфіналі стане переможець матчу "Барселона" - "Арсенал".