"Інтер" вийшов у фінал чемпіонату світу з футболу

Дієго Міліто забив третій гол© AFP
Спорт 16 грудня, 2010, 10:11 1279
Переможець Ліги чемпіонів з рахунком 3:0 переміг найкращу команду Азії корейський "Соннам".

Чинний переможець Ліги чемпіонів міланський "Інтер" здобув переконливу перемогу над найкращою командою Азії - "Соннамом" - у півфіналі Клубного чемпіонату світу. Голи забили Деян Станкович, Хав'єр Дзанетті та Дієго Міліто.

Незважаючи на втрату Уеслі Снейдера через травму стегна майже одразу після стартового свистка, підопічні Рафаеля Бенітеса зуміли відкрити рахунок уже на 3-й хвилині. Станкович відзначився після атаки, яку чудовою комбінацією розпочали Самуель Ето'о та Міліто.

Надалі "Інтер" володів беззаперечною перевагою, яка втілилася в другий гол у ворота южнокорейців на 32-й хвилині. Дзанетті зіграв у "стіночку" з Міліто, який вивів капітана на ударну позицію і останній не схибив - 2:0.

Лише після двох пропущених голів корейці активніше пішли в атаку, але обидва свої моменти в першому таймі так і не реалізували. Спочатку Жуліо Сезар упорався з ударом головою Дженана Радончича, а згодом після подачі зі стандарту бразильський воротар помилився на виході, але Чо Б'юнг-Кук головою не зумів влучити у ворота.

За 17 хвилин до завершення італійці зняли всі питання щодо переможця матчу. Якщо з ударом Eтo'o голкіпер "Соннама" впорався, то завадити Міліто, який устиг першим на добивання, він не мав жодного шансу.

У вирішальному матчі, який відбудеться в Абу-Дабі у суботу, "нерадзуррі" поміряються силами з головною сенсацією турніру представником Африки - "Мазембе". Матч розпочнеться о 19.00 за київським часом.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами uefa.com / А.Р.