"Інтер" зазнав ганебної поразки у чемпіонаті Італії (відео)

"Новара" - "Інтер" - 3:1© AFP
Спорт 21 вересня, 2011, 10:48 1911
Команда, що востаннє перемагала в Серії А ще в 1956 році, перемогла "Інтер" з рахунком 3:1.

Міланський "Інтер" продовжує розчаровувати своїх уболівальників. У четвертому турі Серії А "нерадзуррі" зазнали нищзівної поразки від новачка чемпіонату "Новари".

Команда, що востаннє виступала і перемагала в Серії А ще в 1956 році, виглядала переконливо з перших хвилин і досягла свого.

На 38-й хвилині Естебан Камбьяссо втратив м'яч, який і спрямував у ворота Ріккардо Меджоріні.

По перерві "Інтер"заграв активніше, але партнерів підвів Андреа Ранокк'я. Захисник звалив у штрафному Такаюкі Морімото і заробив червону картку. Як наслідок, пенальті, що його реалізував Марко Рігоні.

У час, що залишився, команди обмінялися голами Камбьяссо і Рігоні.