Ірландія здобула нічию з Боснією і Герцеговиною у першому матчі плей-оф відбору на Євро-2016

Боснія не змогла переграти Ірландію / Фото: Reuters

Друга зустріч між командами відбудеться 16 листопада.

Збірна Боснії і Герцеговини при рідних трибунах не змогли переграти Ірландію у першому матчі плей-оф відбору на Євро-2016.

Матч у Зениці завершився з рахунком 1:1.

Обидві команди "мовчали" практично до самого кінця зустрічі. Однією з причин того був туман, створений місцевими вболівальниками за допомогою піротехніки. Активні дії почали проявлятися лише за 10 хвилин до кінця поєдинку.

Так, на 82-й хвилині гол у ворота господарів забив Брейді, але вже через 3 хвилини рахунок зрівняв Джеко.

Матч-відповідь між командами відбудеться 16 листопада.

Нагадаємо, що 14 листопада збірна України проведе свій перший поєдинок відбору на Євро-2016 проти Словенії. ТСН Проспорт проведе текстову трансляцію цього матчу о 19:00.