Ісінбаєва через погану жердину зазнала фіаско на чемпіонаті світу

Олена Ісінбаєва© AFP
Спорт 31 серпня, 2011, 12:21 2494 2
Знаменита "Бубка в спідниці" посіла шосте місце на чемпіонаті світу 2011 року.

Справжнім фіаско закінчився для знаменитої росіянки Олени Ісінбаєвої чемпіонат світу з легкої атлетики, що проходить у південнокорейському місті Дегу.

Легендарна стрибунка з жердиною посіла тільки шосте місце з результатом 4 метри 65 сантиметрів. Перемогу ж святкувала бразилійка Фабіана Мурер, що показала результат 4,85. Друге місце дісталося німкені Мартіні Штруц (4,80), а "бронзу" отримала росіянка Світлана Феофанова (4,75).

Зазначимо, що спершу Ісінбаєвій не вдалося взяти висоту в 4,75 метра, а потім вона двічі спробувала взяти висоту 4,8 метра. Але марно.

Спортсменка пояснила свій провал тим, що вона стрибала не з тією жердиною.

"Висновків з цього чемпіонату світу мені робити ніяких не треба, тому що я була в прекрасній фізичній формі, все було чудово. Ми просто не вгадали з жердинами. Треба було мені просто на першій же спробі взяти жорсткішу жердину. В черговий раз мені не пощастило, ніби мене хтось зачарував", - сказала Ісінбаєва.

Нагадаємо, що в 2009 році знаменита "Бубка в спідниці", на рахунку якої 27 світових рекордів у стрибках з жердиною, встановила поки останнє досягнення - 5,06 метра.

Зазначимо, що українські легкоатлети після чотирьох днів змагань не вибороли жодної медалі.

Ісінбаєва бере висоту 4,65 метра

Встановлено найгірший рекорд у спринті на 100 метрів (відео)

Чемпіонка світу зламала жердину під час стрибку (відео)

Збірна України стала бронзовим призером командного чемпіонату Європи з легкої атлетики

Українські легкоатлетки завоювали срібло "Діамантової ліги"

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / Проспорт / А.Р.