Ісінбаєва та Річардс: мільйон на двох

Спорт 17 вересня, 2007, 15:41 259
Росіянка та американка виграли всі змагання престижної "Золотої ліги", і розділять між собою джек-пот в мільйон доларів.

Ісінбаєва та Річардс виграли джек пот
Сергій Бубка вітає переможниць "Золотої ліги".
Російська стрибунка з жердиною Олена Ісінбаєва, вигравши в неділю в Берліні шостий поспіль етап Golden League, розділила джек-пот в один мільйон доларів з американською бігункою на 400 метрів Санією Річардс

За правилами змагань, призовий фонд відходить спортсменам, що зуміли виграти шість поспіль стартів "Золотої ліги".

"Я горджуся собою, - призналася американка Річардс після своєї перемоги на змаганнях в столиці Німеччини. - Свої півмільйона я збираюся вкласти, не витрачу ні цента". Нагадаємо, що минулого року Річардс за підсумками "Золотої ліги" виграла 250 000 доларів.

На останньому етапі "Золотої ліги" успішно виступив українець Сергій Демидюк. Наш бігун в забігу на 110 метрів з бар'єрами показав результат 13,38 секунди, поступившись лише легендарному Алену Джонсону. 36-річний Олімпійський чемпіон і чотириразовий чемпіон світу випередив Демидюка на 0,05 секунди.

Дебютувати на турнірах серії "Золота ліга" Сергій Демидюк зміг завдяки своєму успіху на чемпіонаті світу в Осаці. Перший старт в "Золотій лізі" наш спортсмен провів на відмінно.

У стрибках в висоту у жінок Віта Паламар з результатом 1,94 метри посіла 5-е місце.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Сегодня / Наш спорт / Газета.Ru / К.К.