Ісмаель Бангура провів матч на ура

Спорт 20 серпня, 2007, 10:07 220
Десять м'ячів було забито в матчі 6-го туру чемпіонату України з футболу між командами "Динамо" і "Карпати".

Ісмаель Бангура
УНІАН
Ісмаель Бангура став автором хет-трику в матчі "Динамо" - "Карпати"
Глядачі, що відвідали матч "Динамо" – "Карпати" у Києві, стали свідками відкритого футболу з великою кількістю забитих м'ячів.

"Динамо" – "Карпати"

Гра, що побила всі попередні рекорди результативності в чемпіонатах України, давалася киянам настільки легко, що вони спокійно могли довести рахунок до двозначного.

Один лише новобранець "біло-синіх" Ісмаель Бангура, який вперше вийшов в стартовому складі і зробив хет-трик, упустив ще як мінімум пару вірних моментів. Окрім нього, у "Динамо" забивали Максим Шацьких, Мар'ян Маркович, Карлос Корреа і захисник "Карпат" Сергій Пшеничних - в свої ворота.

До слова, першими в цьому матчі відсвяткували взяття воріт гості – це зробив Батішта. Проте на перерву суперники йшли вже за рахунку 4:2 на користь киян, які, як і львів'яни, діяли без особливої оглядки на оборону.

Не змінився зміст гри і в другій половині, коли ледь не кожна атака "Динамо" завершувалася ударом по воротах Георгія Ломая, який змінив молодого Юрія Мартищука.

"Динамо" - "Карпати"
УНІАН
Папе Діакате проти Батішти
Надрезультативна перемога дозволила підопічним Анатолія Дем'яненко піднятися з 12-го рядка турнірної таблиці чемпіонату на 6-ий.

"Зоря" – "Дніпро"

Втім, 9-очкове відставання діючого чемпіона від лідируючого в українській першості "Дніпра" не змінилося. Команда Олега Протасова не без труднощів, але все таки здолала в Луганську місцеву "Зорю" - 1:0.

Вирішальний гол в цьому поєдинку записав у свій актив Сергій Самодін, що дозволило дніпрянам набрати 18 очок в 6 турах.

Правда, останні хвилини принципової зустрічі з луганчанами коштували команді Олега Протасова втрати її капітана Олега Шелаєва, який побачив перед собою червону картку.

"Металіст" – "Шахтар"

Гладкий
Олександр Гладкий: 6 матчів - 6 голів.
Виграв свій матч і донецький "Шахтар", поклавши на лопатки в Харкові "Металіст" - 3:1. Тут варто відзначити шостий гол в сезоні форварда гірників і новобранця збірної України Олександра Гладкого, який 24 серпня відзначить 20-річчя.

Після того, як він відкрив рахунок, господарі не реалізували пенальті - удар Олександра Рикуна парирував Андрій Пятов, але зразу ж після перерви Мазко Девіч відновив паритет на табло.

Наставник "Шахтаря" не став зволікати із замінами і тут же випустив на полі Брандао і Нері Кастільо, дебютуючого в чемпіонаті України.

І хоча другий і третій м'ячі у ворота харків'ян забивали інші, вихід обох додав діям гостей потужності, і вони досить швидко зім'яли захисні порядки "Металіста". Спочатку Фернандіньо ударом головою замкнув подачу з кутового Даріо Срни, а потім свій перший м'яч за "Шахтар" провів Ілсіньо

Решта результатів 6-го туру чемпіонату України з футболу: "Ворскла" – "Арсенал" 2:1, "Закарпаття" – "Чорноморець" 2:0, "Металург" (Д) – "Кривбас" 0:1, "Нафтовик-укрнафта" – "Металург" (З) 0:1, "Таврія" – ФК "Харків" 1:0.

Відзначимо також один цікавий факт: в шостому турі гравці 5 разів пробивали одиннадцятиметрові удари і в усіх випадках голкіпери парирували удари!

Таким чином, дончане як і раніше відстають на два очки від "Дніпра" і на сім випереджають "Динамо".