Іспанія поховала надії Білорусі на фінал чемпіонату Європи (відео) Спорт 22 червня, 21:40
Молодіжна збірна Іспанії стала першим фіналістом Євро-2011, здолавши збірну Білорусі в екстра таймі.

Перший півфінальний матч молодіжного чемпіонату Європи полоскотав нерви уболівальникам як збірної Білорусі, так і збірної Іспанії. Здавалося, ось-ось і наші північні сусіди створять грандіозну сенсацію…однак дива не сталося.

Нападник криворізького "Кривбасу" Андрій Воронков на 38-й хвилині вивів білорусів уперед, забивши фантастичний гол ударом через себе. Воротар "Атлетико" Давід де Хеа поглядом провів м'яч у сітку.

У другому таймі іспанці просто "насіли" на ворота білорусів. Тільки найкращий бомбардир турніру Адріан раз по раз розстрілював ворота Олександра Гутора, та все неточно. Кілька разів голкіпер білорусів рятував свою команду.

Проте іспанці все-таки досягли свого за хвилину до завершення основного часу матчу. Свій четвертий гол на турнірі забив Адріан, переправивши м'яч у сітку після передачі з правого флангу.

Основний час гри так і завершився з нічийним рахунком.

Весь екстра тайм іспанці продовжували тероризувати оборону білрусів, і врешті-решт, добилися свого. І знову-таки, відзначився Адріан, який оформив дубль. Нападник "Депортиво" переграв у повітрі захисника після навісної подачі зліва. Голкіпер БАТЕ Гутор був безсилий.

Десять хвилин потому Хеффрен остаточно поховав надію Білорусі, забивши неймовірно красивий гол дальнім ударом у дев'ятку.

Інший фіналіст визначиться у матчі між збірними Швейцарії та Чехії.

Нагадаємо, збірна Іспанії у третьому матчі відбірного циклу розтрощила "молодіжку" України – 3:0, позбавивши українців можливості виступити на Олімпіаді 2012 року у Лондоні.