Іспанія: "Реал" іде у відрив

Спорт 12 листопада, 2007, 10:54 277
У 12-му турі чемпіонату Іспанії з футболу мадридський "Реал" переміг "Мальорку – 4:3, а "Барселона" програла "Хетафе" – 0:2.

Після матчів 12-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, який завершився в ніч з 11 на 12 листопада, чинний чемпіон країни мадридський "Реал" збільшив свій відрив від "Барселони" до чотирьох очок.

Королівський клуб на своєму полі обіграв "Мальорку" з рахунком 4:3, а каталонці поступилися в гостях "Хетафе" з рахунком 0:2.

У матчі "Реала" і "Мальорки" команди поперемінно вели в рахунку. Після того, як перший м'яч в матчі забив форвард збірної Бразилії Робіньо, мадридська команда вийшла вперед. Через дві хвилини гості зусиллями Фернандо Варели відновили рівновагу, проте ще через пару хвилин знов відзначився Робіньо.

Піти на перерву з перевагою в рахунку "Реалу" не вдалося, оскільки в кінці першого тайму Варела оформив дубль.

В середині другої половини зустрічі команди знов обмінялися серією з трьох швидких голів. Спочатку відзначився гравець "Мальорки" Даніель Гуйса, а потім Рауль Гонсалес і Рууд ван Ністелрой встановили остаточний рахунок.

"Барселона" свій матч грала у суботу і пропустила по голу в кожному таймі. Тепер на рахунку "Реала" 28 очок, а у каталонців залишилося 24.

Найближчим переслідувачем мадридської команди є "Вильяреал", який в неділю в останньому матчі туру обіграв "Севілью" з рахунком 3:2. У "Вильяреала" стало 27 очок, а у "Севільї" залишилося 15 балів.