Іспанська Прімера: "Барселона" пригальмувала

Спорт 24 листопада, 2008, 13:57 240
Каталонська "Барселона" втратила важливі очки у 12-му турі іспанської Прімери. "Реал" з труднощами обіграв "Рекреативо".

"Барселона" грала проти "Хетафе" без Андреаса Іньєсти та Ліонеля Мессі. І все що змогла досягти – звести домашній матч до нічиєї – 1:1.

"Барселона" - "Хетафе"
Мегаспорт
Фрагмент матчу "Барселона" - "Хетафе"
Гості відкрили рахунок на 19-й хвилині. Ману провів гол у ворота Віктора Вальдеса ударом здалеку. Відігратися каталонцям вдалося лише на 71-й хвилині гри. Опорний півзахисник "гранатово-синіх" Сейду Кейта головою переправив м’яч у ворота після навісу з флангу.

Після цього "Барса" мала безліч моментів аби вирвати перемогу, проте м’яч вперто не йшов у ворота. А часом просто чудову реакцію демонстрував воротар "Хетафе" Роберто Аббондансьєрі. У підсумку – 1:1 – нічия на "Камп Ноу".

Мадридський "Реал" в суботу переміг "Рекреативо" завдяки голу Веслі Снейдера.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / К.К.