Іспанці – чемпіони Європи з футзалу

Спорт 26 листопада, 2007, 10:08 228
Перегравши у півфіналі португальців лише в серії пенальті, вирішальний поєдинок іспанці виграли в італійців з рахунком 3:1.

Хосе Бенансіо
Іспанські гравці качають свого тренера Хосе Венансіо. (Фото - Sportsfile)
Іспанія захистила титул чемпіона Європи з футзалу, в блискучому стилі перегравши у вирішальному поєдинку команду Італії.

Рахунок у зустрічі було відкрито на 9-й хвилині - Альваро м’яко навісив на Марсело і останній головою увігнав м’яч у сітку воріт італійців.

Свою перевагу підопічні Хосе Венансіо подвоїли одразу по перерві. Даніель першим встиг на добивання – 2:0. Ще через п’ять хвилин Хаві Родрігес в один дотик завершив класичну контратаку 2 в 1 і довів рахунок до 3:0.

Все, на що спромоглися італійці – відіграти один м’яч. Причому, відзначився кіпер "Скуадри Адзурри" – Олександр Феллер, який наважився на удар метрів з 13.

Завершальні хвилини італійці провели з п’ятьма польовими гравцями, однак більшого досягти не змогли. Отже, 3:1 і Іспанія – чемпіон Європи. Італія – срібний призер.

На третьому місці розташувалися росіяни, які у втішному фіналі переграли португальців – 3:2.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / К.К.