Іспанцям – волейбол, росіянам – баскетбол

Спорт 17 вересня, 2007, 01:36 770 2
Збірна Росії в Іспанії виграла чемпіонат Європи з баскетболу, а збірна Іспанії в Росії стала чемпіоном Європи з волейболу.

Іронія долі, або непередбачуваний спорт – так можна охарактеризувати результати фінальних поєдинків чоловічих чемпіонатів Європи з волейболу та баскетболу, що завершилися в неділю.

Іспанія - чемпіон Європи з волейболу
ІСПАНСЬКА ПЕРЕМОГА У МОСКВІ
В обох фіналах зустрічались між собою збірні Росії та Іспанії.

У волейбольному матчі в Москві російська команда вважалася беззаперечним фаворитом, була за крок від перемоги, і програла іспанцям.

У баскетбольному матчі в Мадриді всі були впевнені у перемозі господарів – іспанців, більшу частину матчу вони вели в рахунку, але росіяни якимось дивом зуміли на останніх секундах вирвати сенсаційну перемогу!

В четвертому сеті волейбольного фіналу росіяни були за крок від перемоги – рахунок був 24:23 на їх користь (і 2-1 по партіях) і подавав Семен Полтавський, завдяки гарматним ударам якого Росія майже в кожному матчі вигравала безліч очок безпосередньо з подачі.

Але іспанці взяли це очко, потім відіграли ще один матч-бол, виграли цей марафонський сет – 30:28, а потім у драматичній кінцівці вирішального сету вирвали перемогу з рахунком 16:14!

Росія - чемпіон Європи з баскетболу
РОСІЙСЬКА ПЕРЕМОГА У МАДРИДІ
У Мадриді за хвилину і 20 секунд до закінчення матчу іспанці вели в рахунку - 59:54, але росіяни скоротили розрив до мінімуму, а за 25 секунд до закінчення матчу американський росіянин Холден відібрав м’яч у іспанського лідера Пау Газоля і за 2 секунди до фінальної сирени зробив, як виявилося пізніше, переможний кидок - 70:69.

Після кидка того ж Газоля на останній секунді м’яч, пострибавши по дужкам, не захотів опуститись в кільце…

Таким чином, іспанці вперше в своїй історії стали чемпіонами Європи з волейболу, а росіяни, що кілька чемпіонатів поспіль не могли пройти на чемпіонатах Європи стадію чвертьфіналу, стали переможцями Євробаскету-2007!

Про подробиці обох фіналів читайте пізніше…

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами iPlus / К.К.