Італійки виграли Кубок світу

Спорт 16 листопада, 2007, 17:19 240
На Кубку світу з волейболу, що завершився в Японії, розігрувались три олімпійські путівки. Їх завоювали жіночі збірні Італії, США та Бразилії.

Посівши третє місце на Кубку світу з волейболу, що проходив в Японії, жіноча збірна Бразилії з волейболу завоювала останню, третю путівку на Олімпіаду до Пекіна.

У п'ятницю бразилійки взяли гору над господарками турніру командою Японії з рахунком 3-1 (25:16, 23:25, 25:18, 25:18), витіснивши завдяки цьому з третьої строчки збірну Куби.

Переможцем же Кубка світу стала італійська збірна, що пройшла турнір без поразок. На другому місці розташувалася команда США.

Зазначимо, що збірна Росії поки що так і не завоювала путівку до Пекіна. У розиграші Кубка світу в Японії вона не брала участі.

Шанс отримати путівку до Пекіна у підопічних Джованні Капрари буде на континентальному відбірному турнірі, який відбудеться в німецькому Галле з 15 по 20 січня. Для цього збірній Росії необхідно буде посісти на ньому перше місце.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Eurosport / К.К.