Італія: "Інтер" не зупинити

Спорт 10 грудня, 2007, 12:17 271
Міланський "Інтер" збільшив відрив від найближчого конкурента в Серії А до п'яти очок, розгромивши "Торіно" і скориставшись осічкою "Роми".

У матчі 15-го туру італійської футбольної першості лідер Серії А "Інтер" впевнено розібрався з "Торіно" – 4:0.

Міланці до кінця першої половини зустрічі повели в рахунку - Джанлука Комотто завалив в штрафній Златана Ібрагімовича, який сам же реалізував пенальті.

Другий гол був забитий на 50-й хвилині, коли Крістіан Ківу зважився на прохід по лівому флангу. Ривок увінчався навісом на Хуліо Круса, який головою провів другий м'яч.

Луіс Хіменес став автором третього голу, завершивши прохід у штрафну влучним ударом, а підвів підсумок Іван Кордоба

Римляни у виїзному матчі з "Ліворно" вийшли вперед вже на четвертій хвилині завдяки Даніеле Де Россі, проте Дієго Трістан швидко зрівняв рахунок. Незважаючи на перевагу "джаллороссі", їм довелося задовольнитися нічиєю.

"Рома" тепер не тільки відстає від "Інтера" на п'ять очок, але й випереджає "Ювентус" всього на три бали. "Бьянконері" обіграли "Аталанту" з мінімальним рахунком завдяки голу Павела Недведа з дальньої дистанції за чотири хвилини до фінального свистка.

"Удінезе" зберіг відставання від "Юве" в одне очко, здобувши вольову перемогу над "Сампдорією" - 3:2. Два голи під завісу матчу забив Фабіо Квальярелла. "Фіорентина" залишилася на п'ятому місці після поразки від "Палермо" - 0:2.

Матч "Реджини" з "Міланом" відкладений на січень внаслідок участі "россонері" у клубному чемпіонаті світу.

"Палермо" - "Фіорентина"   2:0

А тим часом, бразильський нападаючий "Інтера" Адріано визнаний найгіршим футболістом 2007 року.

Адріано
AFP
Адріано знову визнали найгіршим футболістом року в Італії.
Гравець одержить символічний приз Bidone d'oro ("Золоте відро для сміття"), що вручається популярною в Італії радіостанцією RadioRai2 за підсумками опитування вболівальників, другий рік поспіль, повідомляє інтернет-видання calciomercato.com.

Головними конкурентами Адріано в 2007 році стали два гравці "Мілана" - воротар Діда і форвард Роналдо. Відзначимо, що всі три футболісти представляють Бразилію.

Більшу частину сезону-2006/07 Адріано пропустив через травми і психологічні труднощі. В даний час форвард знаходиться в Бразилії, де проходить курс лікування. Сам футболіст визнав, що через постійні неприємності він став зловживати алкоголем.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами uefa.com / Lenta.ru / К.К.