Італія: мінус три матчі…

Спорт 12 листопада, 2007, 12:19 289
Відразу три матчі 12-го туру італійської Серії А з різних причин були перенесені на пізніший термін, в тому числі матч лідера, клубу "Інтер".

12-й тур Італійської першості ознаменувався трагічною подією. Матч серії А між "Інтернаціонале" і "Лацио" був відкладений після того, як під час спроби розняти бійку між уболівальниками "Лацио" і "Ювентуса", яка відбулася на заправній станції, поліцейський застрелив фаната римлян.

Крім того, вже на 7-й хвилині гри між "Аталантою" і "Міланом" почався безлад в секторі господарів, після чого ця зустріч також була відкладена. Крім цієї гри, з міркувань безпеки було прийняте рішення перенести недільний поєдинок між "Ромою" і "Кальярі".

"Фіорентина" упустила шанс вийти в лідери серії А, поступившись з рахунком 1:2 "Удінезе", який піднявся на третє місце.

Рахунок відкрив Фабіо Квальярелла, який замкнув навіс Сімоні Пепе ще в першому таймі. "Фіорентина" відігралася завдяки Даніеле Паццині, проте гол Антоніо Ді Натале на 62-й хвилині приніс перемогу гостям.

"Юве" міг вийти на друге місце у разі перемоги над "Пармою", проте клуб з Турину не без зусиль уникнув поразки, поступаючись по ходу зустрічі двома м'ячами.

Господарі вийшли вперед на 42-й хвилині після точного удару Андреа Гасбароні, який реалізував пенальті. На 58-й хвилині Андреа Пізану знов засмутив "Юве", проте гості зуміли переламати хід зустрічі - Нікола Легроттальє скоротив розрив в рахунку на 71-й хвилині, а Вінченцо Яквінта, який вийшов на заміну, відновив рівновагу.

Поєдинок проходив в безкомпромісній боротьбі, в результаті якої були вилучені з поля троє футболістів – гравці "Парми" Доменіко Морфео і Фердинанд Колі, а також захисник гостей Джорджіо К'єлліні.