Італія вперше за 17 років обіграла Іспанію (відео)

Італія - Іспанія - 2:1© AFP
Спорт 11 серпня, 2011, 11:00 1980
Гол Альберто Аквілані подарував збірній Італії першу перемогу над чемпіонами світу і Європи з 1994 року.

Збірна Італії вперше за 17 років спромоглася перемогти збірну Іспанії. Товариський матч, що відбувся в італійському Барі, завершився з рахунком 2:1. Переможний гол записав на свій рахунок Альберто Аквілані.

На переповненому стадіоні "Сан-Нікола" господарі поля з перших хвилин матчу взяли такий темп, що діючі чемпіони світу і Європи просто не встигали за ними.

Вже на п'ятій хвилині після удару Даніеле Де Россі з 25 метрів м'яч потрапив у стійку воріт Ікера Касільяса. А незабаром Доменіко Крішито вивів Ріккардо Монтоліво один на один. І півзахисник ефектно перекинув м'яч через воротаря.

Майже відразу італійці мали можливість подвоїти рахунок. Крішито вивів Россі на побачення з Касільясом. Форвард "Вільярреала" пробив під голкіпером, однак Альбіоль не дозволив снаряду перетнути лінію воріт.

Піренейцям ж було важко щось протиставити італійцям, оскільки захисники справлялися з усіма атаками підопічних Вісенте дель Боске.

Зрівняти рахунок іспанцям допоміг арбітр зустрічі, який угледів порушення правил у штрафному італійців з боку Джорджіо Кьєлліні, який нібито, схопив за футболку Фернандо Льоренте. 11-метровий реалізував Хабі Алонсо.

Італійці кинулися забивати другий м'яч, але до кінця першого тайму не зуміли змінити рахунок на табло.

Більша частина другої половини гри пройшла під диктовку гостей. Однак до взяття воріт так і не дійшло. За це марнотратство італійці покарали збірну Іспанії наприкінці зустрічі.

На 83-й хвилині Роберто Аквілані пробив з 20-ти метрів і м'яч, зачепивши ногу захисника, влетів у лівий від Вальдеса кут.

Як не намагалися іспанці відігратися вдруге, але зіпсувати свято місцевим уболівальникам вони так і не змогли.

Слід зазначити, що востаннє італійці перемагали іспанців аж у 1994 році.