Італія ганебно вилетіла з чемпіонату світу (відео) Спорт 24 червня, 19:02
"Скуадра Адзурра" посіла останнє місце у групі F. У третьому турі Італія зазнала поразки від Словаччини - 2:3.

Чемпіони світу 2006 року італійці зазнали фіаско на чемпіонаті світу-2010. "Скуадра Адзурра" посіла останнє місце у групі F. У третьому турі Італія зазнала поразки від Словаччини - 2:3.

Гра почалась на низьких швидкостях. Поступово словаки захопили перевагу на 25-й хвилині матеріалізували її у гол. Де Россі помилився на своїй половині поля, м'яч перехопив Куцка, відпасував на хід Віттеку і той з лінії карного майданчика направив сферу в лівий кут воріт.

Через десять хвилин лише реакція Маркетті врятувала італійців від другого пропущеного м'яча. Штрба потужно пробив метрів з 35-ти метрів і Федеріко перевів м'яч за кутовий.

На 41-й хвилині Шкртел ледве не привіз гол у власні ворота. Перериваючи флангову передачу на Яквінту, захисник "Спартака" направив м'яч над поперечиною власних воріт.

Цікавий випадок трапився на 44-й хвилині гри. Штрбі розбили коліно у боротьбі з італійцем і він був винесений за межі поля на ношах. Владімір Вайсс терміново підготував заміну, але Штрба піднявся на ноги і повернувся на поле.

Вже у компенсований час Куцка зльоту пробив з-за меж карного майданчика. М'яч пролетів у сантиметрах від стійки.

Італійці за перший тайм не створили жодного небезпечного моменту.

На 55-й хвилині італійці втратили класний момент. Ді Натале намагаючись пробити у дотик з лінії карного майданчика, просто не потрапив по м'ячу. Через 11 хвилин Мартін Шкртел виніс м'яч з лінії воріт після потужного удару Фабіо Квальярелли.

На 73-й хвилині Роберт Віттек забив другий м'яч у ворота італійців. Форвард у дотик переправив м'яч у ближній кут воріт після прострілу Гамшика.

Італійці отримали шанс на вихід з групи на 81-й хвилині. Квальярелла завдав потужний удар, Муха відбив на Ді Натале і той відправив м'яч у порожні ворота. 1:2 - і італійці кинулися забивати другий гол.

Однак на 90-й хвилині Каміл Копунек з правого флангу увірвався в карний майданчик і технічно перекинув м'яч через голкіпера.

Вже у комсенсований час Фабіо Квальярелла наніс класний удар з 30-ти метрів в дев'ятку - 2:3.

Нарешті, на 5-й компенсованій хвилині Пепе міг стати героєм Італії, але з кількох метрів не влучив у кут воріт.

Італія фінішувала на останньому місці у групі F, повторивши "досягнення" віце-чемпіонів 2006 року французів і пропустивши вперед навіть Нову Зеландію. У плей-офф вийшли Парагвай і Словаччина.