Кадиров програв матч зіркам світового футболу Спорт 9 березня, 12:47
У Гнозному відбувся товариський матч між легендами бразильського футболу і командою Рамзана Кадирова, в якій перемогли чарівники м'яча.

Імениті ветерани збірної Бразилії з футболу здобули перемогу над командою, яку сформував особисто глава Чечні і президент грозненського "Терека" Рамзан Кадиров. Зустріч, яка відбулася 8 березня у Грозному, завершилася з рахунком 6:4 на користь гостей. Обидва тайми у матчі тривали по 25 хвилин.

Початок зустрічі, що проходила на переповненому стадіоні, склався вкрай невдало для господарів поля. Вже на 3-й хвилині Бебето головою красиво замкнув фланговий простріл Емерсона, переправивши м'яч у дальній кут воріт.

Через три хвилини футбольний шедевр створив Кафу, який технічно обіграв воротаря, потім, не поспішаючи вразити порожні ворота, обіграв захисника, і тільки після цього спокійно вразив сітку воріт.

Однак після цього господарі перехопили ініціативу. Спочатку Рамзан Кадиров міг скоротити рахунок на 9-й хвилині, але голкіпер бразильців Зетті парирував пенальті у виконанні капітана грозненців. Скоротити рахунок вдалося бомбардирові Андрію Федькову, який забив гол на 13-й хвилині. А потім Кадирова збили у штрафному гостей. Постраждалий з 11-тиметровий позначки цілився у верхній кут, але м'яч пройшов поряд з правою "дев'яткою".

І все ж лідер грозненців домігся успіху, зрівнявши рахунок на 22-й хвилині.

На початку другої половини гри бразильці забили три м'ячі: відзначилися Савіо (28, 37) та Ромаріо (36). Тимур Джабраїлов скоротив розрив (39), але Бебето відновив статус-кво (48).

Останнє слово залишилося за господарями поля. Кадиров на кінець зустрічі з третьої спроби реалізував-таки пенальті (49), встановивши остаточний рахунок матчу - 4:6.

Варто зазначити, що тренер грозненського "Терека" Рууд Гулліт, незважаючи на травму коліна, вийшов на поле з перших хвилин зустрічі і відіграв половину тайму.

У складі бразильської збірної також грали такі зірки світового футболу як Дунга, Елбер, Денілсон, Зе Марія, Жуніор Байа, Андрес Круз, Зіньо, Роналдао.

У складі команди Грозного виступали відомі у минулому гравці Лотар Маттеус, Вагіз Хідіятуллін, Володимир Бесчастних, Раміз Мамедов, віце-прем'єр уряду ЧР Магомед Даудов, депутат Держдуми РФ Адам Делімханов, міністр з фізичної культури, спорту і туризму ЧР, віце-президент "Терека "Хайдар Алханов, тренер" Терека "Рональд Нікерк, швейцарець Крістіан Черетті і ряд ветеранів чеченського футболу.

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / А.Р.
Спорт 9 березня, 2011, 12:47 2597 1