Кадиров розгромив у Чечні зірок світового футболу (відео) Спорт 12 травня, 12:42
Зірки світового футболу зазнали розгромної поразки від команди Кадирова у виставковому матчі, що відбувся в Грозному.

11 травня в Грозному відбувся виставковий футбольний матч, приурочений до відкриття нової футбольної арени у столиці Чеченської республіки. В гості до президента Чечні Рамзана Кадирова приїхали колишні зірки світового футболу на чолі з Дієго Марадоною.

Зустріч на стадіоні імені Ахмат-Хаджи Кадирова, яка складалась з двох таймів по 30 хвилин, завершилась з рахунком 5:2 на користь команди "Кавказ", капітаном якої був Кадиров.

У першому таймі гості забили два м'ячі - відзначились Дієго Марадона і Іван Саморано. Однак після цього забивали лише кавказці. Самому Кадирову, який діяв на позиції нападника, не вдалося забити м'яч у ворота, які захищали Діда і Фаб'єн Бартез.

У складі команди "Кавказ" зіграли власне Рамзан Кадиров, Магомед Даудов, Одес Байсултанов, Рінат Дасаєв, Олександр Хлопонін (віце-прем'єр уряду Росії), Хайдар Алханов, Апіті Алаутдінов, Тимур Джабраїлов, Андрій Федьков, Ханпаша Ібрагімов, Адлай Кацаєв, Заур Садаєв, Рамзан Цуцулаев, Арсен Каноков і Анзор Ісмаїлов.

У складі збірної зірок світового футболу на поле вийшли: воротарі - Діда, Фаб'єн Бартез; та польові гравці - Дієго Марадона, Аморузо, Алессандро Костакурта, Франко Барезі, Луїш Фігу, Іван Саморано, Ален Богосян, Жан-П'єр Папен, Роббі Фаулер, Енцо Франческолі, Крістіан Вієрі, Роберто Айяла і Стів Макманаман.

Зазначимо, що за останні два місяці це другий виставковий матч зірок світового футболу у Чечні. 8 березня відбулась зустріч між командою Кадирова і бразильськими зірками. Тоді перемогли південноамериканці.

"Кавказ" — Збірна зірок світового футболу — 5:2

0:1 Іван Саморано, 13
0:2 Дієго Марадона, 18
1:2 Анзор Ісмаїлов, 22
2:2 Тимур Джабраїлов, 32
3:2 Андрій Федьков, 41
4:2 Заур Садаєв, 44
5:2 Заур Садаєв, 52

ЦСКА у феєричному матчі переміг "Спартак" у півфіналі Кубка Росії (відео)