Кака тріумфально повернувся до Бразилії

Спорт 13 жовтня, 2008, 12:52 488
У Південній Америці триває боротьба за вихід на футбольний Чемпіонат світу-2010.

Футбольна збірна Бразилії на виїзді розгромила команду Венесуели з рахунком 4:0 в матчі відбіркового турніру ЧС-2010.

У складі бразильців дубль зробив форвард англійського "Манчестер Сіті" Робіньо. Також відзначилися півзахисник "Мілана" Кака і форвард "Інтера" Адріано.

Кака, який не виступав за збірну 11 місяців, відкрив рахунок на шостій хвилині зустрічі. За чотири хвилини Робіньо подвоїв перевагу бразильців.

На 19-й хвилині після гола Адріано рахунок став розгромним. У другому таймі Робіньо встановив остаточний результат.

Збірна Бразилії виграла 18 з 19 останніх матчів проти Венесуели. Венесуельці зазнали четвертої поразки поспіль у відбірковому турнірі ЧМ-2010.

Інші лідери південноамериканської кваліфікаційної зони також перемогли у своїх матчах. Парагвай на виїзді з мінімальним рахунком обіграв Колумбію, а Аргентина на своєму полі перемогла Уругвай (2:1).

Після дев'яти матчів перше місце в південноамериканській зоні відбіркового турніру посідає Парагвай з 20-ма очками. У Бразилії й Аргентини по 16 очок. На четвертій позиції чилійці з 13 очками. Путівки на чемпіонат світу отримають чотири кращі збірні відбору.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / Р.К.