Календар чемпіонату України з футболу

© ТСН.ua
Спорт 17 жовтня, 2010, 21:30 51872 10
Додати до обраного
Календар матчів української футбольної Прем'єр-ліги на сезон 2010/2011.

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА 2010/2011

календар першого кола

1 ТУР
9 липня
16:00  "Зоря" Луганськ
 "Севастополь" 0:0  
17:30  "Арсенал" Київ
 "Металург" Запоріжжя
1:0

18:00  "Іллічівець" Маріуполь
 "Металург" Донецьк
1:1  
20:00  "Оболонь" Київ
 "Динамо" Київ
2:2  
10 липня
14:30  "Волинь" Луцьк
 "Ворскла" Полтава
0:4
 
16:30  "Таврія" Сімферополь
 "Металіст" Харків
0:1  
17:30  "Дніпро" Дніпропетровськ
 "Карпати" Львів
1:0
19:00  "Шахтар" Донецьк
 "Кривбас" Кривий Ріг
2:0
 
2 ТУР
16 липня
19:00  "Металург" Донецьк  "Оболонь" 3:0  
17 липня
16:00
 "Севастополь"  "Металіст" 0:0
 
18:00  "Ворскла"  "Іллічівець" 1:3
 
20:00
 "Динамо" "Таврія"
2:1
18 липня
16:00
 "Зоря"  "Арсенал" 0:2
 
17:00
 "Дніпро"  "Волинь" 2:0
18:00
 "Металург" Запоріжжя  "Шахтар" 1:1
 
20:00
 "Кривбас"  "Карпати" 0:0

3 ТУР
23 липня
19:00  "Волинь"  "Кривбас" 0:0
 
21:00
 "Металіст"  "Динамо" 1:2
24 липня
16:00
 "Таврія"  "Металург" Донецьк 2:1  
18:00  "Арсенал"  "Севастополь" 0:1
20:00
 "Іллічівець"  "Дніпро" 1:5  
25 липня
19:00
 "Оболонь"  "Ворскла" 0:1  
17:00  "Карпати"  "Металург" Запоріжжя 1:0  
19:00  "Шахтар"  "Зоря" 1:0  
4 ТУР
30 липня
18:00
 "Арсенал"  "Шахтар" 1:3
19:00  "Ворскла"  "Таврія" 0:0  
31 липня
18:00  "Севастополь"  "Динамо" 0:3
 
20:00  "Металург" Запоріжжя  "Волинь" 0:1  
20:00  "Кривбас"  "Іллічівець" 1:0  
1 серпня
17:30
 "Зоря"  "Карпати" 2:2
 
18:00  "Дніпро"  "Оболонь" 3:0
 
20:00  "Металург" Донецьк  "Металіст" 0:3  
5 ТУР
6 серпня
19:00 "Іллічівець" "Металург" Запоріжжя
0:0  
7 серпня
19:00  "Шахтар"  "Севастополь" 5:0  
20:00
 "Волинь"  "Зоря" 0:1  
20:00 "Металіст" "Ворскла" 2:3
21:00  "Оболонь"  "Кривбас" 1:1  
8 серпня
19:00  "Карпати"  "Арсенал" 2:1
19:30  "Таврія"  "Дніпро" 0:1
20:15  "Динамо"  "Металург" Донецьк
1:0
6 ТУР
13 серпня
19:00
 "Зоря"  "Іллічівець" 2:2
14 серпня
19:00  "Ворскла"  "Динамо" 3:1
20:00  "Кривбас"  "Таврія" 1:4
20:15  "Дніпро"  "Металіст" 0:1
21:00  "Металург" Запоріжжя  "Оболонь" 1:2  
15 серпня
19:00
 "Арсенал"  "Волинь" 1:1

19:00  "Шахтар"  "Карпати"
1:0  
21:00  "Севастополь"
 "Металург" Донецьк
0:1  
7 ТУР
20 серпня
19:00  "Оболонь"  "Зоря" 1:0  
21 серпня
19:00
 "Волинь"  "Шахтар" 0:1  
19:00  "Іллічівець"  "Арсенал" 2:2  
21:00  "Металург" Донецьк
 "Ворскла" 2:0  
22 серпня
19:00
 "Таврія"  "Металург" Запоріжжя
2:0  
21:00
 "Металіст"  "Кривбас" 3:4
20:15  "Динамо"  "Дніпро" 0:0  
20:30
 "Карпати"  "Севастополь" 2:1
8 ТУР
27 серпня 
19:00  "Севастополь"  "Ворскла" 0:0  
28 серпня
19:00  "Арсенал"  "Оболонь" 1:0  
29 серпня
19:00  "Зоря"  "Таврія" 5:3  
19:00  "Шахтар"  "Іллічівець" 1:0  
19:00  "Металург" Запоріжжя  "Металіст" 0:2  
20:00  "Кривбас"  "Динамо" 0:1
30 серпня
19:00  "Карпати"  "Волинь" 1:0  
19:00  "Дніпро"  "Металург" Донецьк
1:2 ВІДЕООГЛЯД
9 ТУР
10 вересня
19:00
 "Волинь"  "Севастополь" 1:0  ВІДЕООГЛЯД
19:00  "Оболонь"  "Шахтар" 1:0  
11 вересня
16:00  "Таврія"  "Арсенал" 0:1  
19:00  "Металург" Донецьк  "Кривбас" 2:2  
20:00  "Динамо"  "Металург" Запоріжжя 2:0 ВІДЕООГЛЯД
12 вересня
19:00  "Ворскла"  "Дніпро" 0:2  
19:00  "Іллічівець"  "Карпати" 2:3  
20:00  "Металіст"  "Зоря" 3:0
 
10 ТУР
17 вересня
18:00  "Металург" Запоріжжя  "Металург" Донецьк 1:2  
19:00  "Волинь"  "Іллічівець" 3:1 ВІДЕО
18 вересня
14:00  "Севастополь"  "Дніпро" 2:1  
16:00  "Кривбас"  "Ворскла" 1:0 ВІДЕО
19 вересня
15:00  "Зоря"  "Динамо" 1:2  
17:00  "Арсенал"  "Металіст" 0:1 ВІДЕО
17:00  "Карпати"  "Оболонь" 3:0  
19:00  "Шахтар"  "Таврія" 4:1  
11 ТУР
25 вересня
13:00
 "Іллічівець"  "Севастополь" 4:2  
17:30  "Металіст"  "Шахтар" 1:2
ВІДЕО
26 вересня
14:00  "Оболонь"  "Волинь" 0:1  
15:00  "Динамо"  "Арсенал" 3:2 ВІДЕО
16:00  "Ворскла"  "Металург" Запоріжжя 2:1  
17:00  "Дніпро"  "Кривбас" 1:1 ВІДЕО
18:00  "Металург" Донецьк  "Зоря" 1:1  
20:00  "Таврія"  "Карпати" 3:1  
12 ТУР
1 жовтня
19:00  "Металург" Запоріжжя  "Дніпро" 0:3  
2 жовтня
13:00  "Іллічівець"  "Оболонь" 1:0  
15:00  "Зоря"  "Ворскла" 1:1  
16:00  "Арсенал"  "Металург" Донецьк
3:1 ВІДЕО
19:00  "Волинь"  "Таврія" 2:2 ВІДЕО
3 жовтня
14:00  "Севастополь"  "Кривбас" 2:2  
16:00  "Карпати"  "Металіст" 0:1  
19:00  "Шахтар"  "Динамо" 2:0  
13 ТУР
15 жовтня
17:30  "Таврія"  "Іллічівець" 2:2  
19:30  "Металург" Донецьк  "Шахтар" 0:2  
16 жовтня
15:00  "Оболонь"  "Севастополь" 2:2  
15:00  "Динамо"  "Карпати" 1:0 ВІДЕО
19:00  "Металіст"  "Волинь" 3:1 ВІДЕО
17 жовтня 
13:30  "Ворскла"  "Арсенал" 0:1  
16:00  "Кривбас"  "Металург" Запоріжжя 0:0 ВІДЕО
18:00  "Дніпро"  "Зоря" 1:1 ВІДЕО
14 ТУР
22 жовтня
19:00  "Оболонь"  "Таврія" 2:1  
23 жовтня
13:00
 "Зоря"  "Кривбас" 1:0  
14:00  "Севастополь"  "Металург" Запоріжжя 1:0  
16:00  "Арсенал"  "Дніпро" 1:2 ВІДЕО
16:00  "Шахтар"  "Ворскла" 1:0  
24 жовтня
14:00 "Іллічівець"  "Металіст" 1:4  
17:00  "Волинь"  "Динамо" 1:2 ВІДЕО
20:00  "Карпати"  "Металург" Донецьк 2:1  
15 ТУР
30 жовтня
15:00  "Ворскла"  "Карпати" 1:1  
16:30  "Дніпро"  "Шахтар" 0:1 ВІДЕО
17:00  "Металург" Запоріжжя  "Зоря" 1:0  
19:00  "Металіст"  "Оболонь" 2:1 ВІДЕО
31 жовтня
13:30  "Таврія"  "Севастополь" 2:1  
14:00  "Кривбас"  "Арсенал" 1:1 ВІДЕО
15:30  "Металург" Донецьк  "Волинь" 0:2  
16:00  "Динамо"  "Іллічівець" 9:0 ВІДЕО

Дивіться також:

Календар / результати другого кола

Турнірна таблиця

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua /
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 17 жовтня, 2010, 21:30 51872 10
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 10
Вибір редакції