Результати другого кола чемпіонату України з футболу

© ТСН.ua
Спорт 1 березня, 2011, 21:51 20519 3
Додати до обраного
Результати всіх матчів другого кола української футбольної Прем'єр-ліги 2010/2011.

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА 2010/2011

календар другого кола


2010 рік

16 ТУР
5 листопада
18:00  "Ворскла" Полтава  "Волинь" Луцьк 0:1  
6 листопада
13:00  "Севастополь"  "Зоря" Луганськ 0:1  
16:00  "Кривбас" Кривий Ріг  "Шахтар" Донецьк 0:2 ВІДЕО
17:00  "Металург" Запоріжжя  "Арсенал" Київ 2:1  
7 листопада
14:00  "Металург" Донецьк  "Іллічівець" Маріуполь 0:3  
16:00  "Динамо" Київ  "Оболонь" Київ 0:2 ВІДЕО
19:00  "Металіст" Харків  "Таврія" Сімферополь 2:3 ВІДЕО
20:00  "Карпати" Львів  "Дніпро" Дніпропетровськ 0:0  
17 ТУР
12 листопада
19:00  "Оболонь"  "Металург" Донецьк 1:1  
13 листопада
14:00  "Іллічівець"  "Ворскла" 2:6  
16:00  "Шахтар"  "Металург" Запоріжжя 2:1  
19:00  "Металіст"  "Севастополь" 4:0 ВІДЕО
14 листопада
16:00  "Таврія"  "Динамо" 1:1  
16:00  "Арсенал"  "Зоря" 1:1 ВІДЕО
18:00  "Карпати"  "Кривбас" 2:1  
19:00  "Волинь"  "Дніпро" 1:1 ВІДЕО
18 ТУР
19 листопада
14:00  "Севастополь"  "Арсенал" 0:2  
20 листопада
14:00  "Зоря"  "Шахтар" 1:3  
16:00  "Кривбас"  "Волинь" 2:4 ВІДЕО
21 листопада
14:00  "Металург" Донецьк  "Таврія" 2:1  
16:00  "Ворскла"  "Оболонь" 0:1  
16:30  "Динамо"  "Металіст" 1:1 ВІДЕО
18:00  "Металург" Запоріжжя  "Карпати" 0:0  
19:00  "Дніпро"  "Іллічівець" 2:0 ВІДЕО
19 ТУР
26 листопада
17:00  "Іллічівець"  "Кривбас" 1:1  
27 листопада
13:00  "Таврія"  "Ворскла" 2:2  
15:00  "Карпати"  "Зоря" 4:2  
16:00  "Динамо"  "Севастополь" 2:0 ВІДЕО
18:00  "Металіст"  "Металург" Донецьк 3:1 ВІДЕО
28 листопада
16:00  "Шахтар"  "Арсенал" 4:0  
19:00  "Волинь"  "Металург" Запоріжжя 1:0 ВІДЕО
20:00  "Оболонь"  "Дніпро" 0:1  

2011 рік

20 ТУР
3 березня
19:00  "Севастополь"  "Шахтар" 0:1  
4 березня
17:00  "Металург" Запоріжжя  "Іллічівець" 0:4  
5 березня
13:00  "Зоря"  "Волинь" 3:0  
15:00  "Металург" Донецьк  "Динамо" 0:2  
17:00  "Ворскла"  "Металіст" 0:0  
17:00  "Кривбас"  "Оболонь" 2:2  
6 березня
15:00  "Дніпро"  "Таврія" 2:2
 
17:00  "Арсенал"  "Карпати" 2:2  
21 ТУР
11 березня
17:00  "Оболонь"  "Металург" Запоріжжя 1:0  
12 березня
15:00  "Металург" Донецьк  "Севастополь" 1:0  
17:00  "Таврія"  "Кривбас" 2:1  
19:00  "Волинь"  "Арсенал" 0:0  
 
14:00  "Іллічівець"  "Зоря" 2:2  
16:00  "Карпати"  "Шахтар" 1:0  
17:30  "Металіст"  "Дніпро" 2:2  
19:00  "Динамо"  "Ворскла" 2:0  
22 ТУР
18 березня
17:00  "Ворскла"  "Металург" Донецьк 1:1  
19 березня
13:30  "Зоря"  "Оболонь" 1:0  
16:00  "Севастополь"  "Карпати" 3:1  
17:00  "Кривбас"  "Металіст" 0:0  
20 березня
14:00  "Металург" Запоріжжя  "Таврія" 2:2  
15:00  "Дніпро"  "Динамо" 1:0  
16:00  "Шахтар"  "Волинь" 4:0  
17:00  "Арсенал"  "Іллічівець" 3:1  
23 ТУР
1 квітня
17:00  "Іллічівець"  "Шахтар" 1:3  
2 квітня
14:00  "Таврія"  "Зоря" 0:0  
16:00  "Оболонь"  "Арсенал" 1:1  
18:00  "Металург" Донецьк  "Дніпро" 3:2  
19:00  "Динамо"  "Кривбас" 3:0  
3 квітня
15:30  "Ворскла"  "Севастополь" 4:0  
17:30  "Волинь"  "Карпати" 0:3  
19:30  "Металіст"  "Металург" Запоріжжя 3:0  
24 ТУР
8 квітня
16:00  "Зоря"  "Металіст" 0:2  
9 квітня
15:00  "Севастополь"  "Волинь" 4:1  
17:00  "Шахтар"  "Оболонь" 0:1
17:00  "Дніпро"  "Ворскла" 2:0 ВІДЕО
19:00  "Арсенал"  "Таврія" 1:2 ВІДЕО
10 квітня
14:00  "Металург" Запоріжжя  "Динамо" 1:1  
16:00
 "Карпати"  "Іллічівець" 3:1
17:30  "Кривбас"  "Металург" Донецьк 1:0 ВІДЕО
25 ТУР
15 квітня
17:00  "Оболонь"  "Карпати" 1:1  
16 квітня
16:00  "Іллічівець"  "Волинь" 2:2  
18:00  "Ворскла"  "Кривбас" 3:0  
19:30  "Металіст"  "Арсенал" 2:1 ВІДЕО
17 квітня
16:00  "Таврія"  "Шахтар" 1:2  
17:00  "Дніпро"  "Севастополь" 2:2 ВІДЕО
18:00  "Металург" Донецьк  "Металург" Запоріжжя 0:1  
18 квітня
19:00  "Динамо"  "Зоря" 2:0 ВІДЕО
26 ТУР
22 квітня
17:00  "Металург" Запоріжжя  "Ворскла" 2:0  
19:00  "Волинь"  "Оболонь" 1:0 ВІДЕО
23 квітня
15:00  "Карпати"  "Таврія" 1:0  
17:00  "Арсенал"  "Динамо" 0:3 ВІДЕО
17:00  "Шахтар"  "Металіст" 2:1  
19:00  "Кривбас"  "Дніпро" 0:3 ВІДЕО
24 квітня
16:00  "Зоря"  "Металург" Донецьк 0:2
18:00  "Севастополь"  "Іллічівець" 1:0  
27 ТУР
29 квітня
17:00  "Таврія"  "Волинь" 0:0  
30 квітня
16:00  "Металіст"  "Карпати" 1:1 ВІДЕО
16:00  "Металург" Донецьк  "Арсенал" 1:5  
18:00
 "Оболонь"  "Іллічівець" 2:0  
19:30  "Дніпро"  "Металург" Запоріжжя 3:0 ВІДЕО
1 травня
15:00  "Кривбас"  "Севастополь" 3:0 ВІДЕО
16:00  "Ворскла"  "Зоря" 1:0
17:30  "Динамо"  "Шахтар" 3:0 ВІДЕО
28 ТУР
6 травня
17:00  "Металург" Запоріжжя  "Кривбас" 1:2  
7 травня
14:00  "Зоря"  "Дніпро" 0:1  
16:00  "Карпати"  "Динамо" 1:2  
17:30  "Арсенал"  "Ворскла" 0:1 ВІДЕО
18:00  "Шахтар"  "Металург" Донецьк 2:0  
8 травня    
14:00  "Севастополь"  "Оболонь" 3:1  
16:00  "Іллічівець"  "Таврія" 5:1  
19:30  "Волинь"  "Металіст" 1:4 ВІДЕО
29 ТУР
14 травня
14:00  "Ворскла"  "Шахтар" 1:1  
15 травня
16:00  "Таврія"  "Оболонь" 3:1  
16:00  "Кривбас"  "Зоря" 0:2 ВІДЕО
16:00  "Металург" Запоріжжя  "Севастополь" 1:0  
16:00  "Дніпро"  "Арсенал" 1:0 ВІДЕО
16:00  "Металіст"  "Іллічівець" 3:0 ВІДЕО
16:00  "Динамо"  "Волинь" 5:1 ВІДЕО
16:00  "Металург" Донецьк  "Карпати" 4:1  
30 ТУР
21 травня
16:00
 "Карпати"  "Ворскла" 2:2  
16:00  "Шахтар"  "Дніпро" 0:0  
16:00  "Зоря"  "Металург" Запоріжжя 0:2  
16:00  "Оболонь"  "Металіст" 0:2  
16:00  "Севастополь"  "Таврія" 0:1  
16:00  "Арсенал"  "Кривбас" 1:0 ВІДЕО
16:00  "Волинь"  "Металург" Донецьк 1:3 ВІДЕО
16:00  "Іллічівець"  "Динамо" 3:2  

Дивіться також:

Результати першого кола

Турнірна таблиця

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / Адріан Радченко
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 1 березня, 2011, 21:51 20519 3
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 3
Вибір редакції