Календар і результати першого кола чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги на сезон 2011/2012.
ПРЕМ'ЄР-ЛІГА 2011/2012
Результати першого кола (календар другого кола)
1 ТУР | ||||
8 липня | ||||
19:00 | "Ворскла" Полтава | ПФК "Олександрія" | 0:1 | |
9 липня | ||||
17:00 |
"Іллічівець" Маріуполь |
"Карпати" Львів | 1:0 |
|
17:00 |
"Кривбас" Кривий Ріг | "Волинь" Луцьк | 1:0 |
ВІДЕО |
19:00 |
"Таврія" Сімферополь | "Зоря" Луганськ | 3:1 |
|
10 липня | ||||
19:00 | "Шахтар" Донецьк | "Оболонь" Київ | 4:0 | |
19:30 |
"Динамо" Київ | "Металіст" Харків |
1:1 |
ВІДЕО |
21:00 | "Чорноморець" Одеса | "Металург" Донецьк | 0:1 | |
11 липня | ||||
19:00 |
"Арсенал" Київ |
"Дніпро" Дніпропетровськ | 3:3 |
ВІДЕО |
2 ТУР |
||||
15 липня |
||||
19:00 | "Кривбас" | "Дніпро" | 0:2 | ВІДЕО |
16 липня | ||||
16:00 | "Металіст" | "Зоря" | 3:2 | ВІДЕО |
17:00 | "Олександрія" | "Динамо" | 1:3 | |
19:00 |
"Металург" | "Шахтар" | 0:2 |
|
19:00 | "Волинь" | "Таврія" | 2:2 | ВІДЕО |
17 липня | ||||
17:00 |
"Карпати" | "Чорноморець" | 1:1 |
|
19:00 |
"Оболонь" | "Ворскла | 0:1 |
|
19:30 |
"Арсенал" | "Іллічівець" | 0:0 |
ВІДЕО |
3 ТУР |
||||
22 липня | ||||
17:00 |
"Зоря" | "Олександрія" | 2:0 |
|
19:00 |
"Динамо" | "Оболонь" | 4:0 |
ВІДЕО |
23 липня | ||||
17:00 |
"Іллічівець" | "Кривбас" | 1:3 |
|
19:00 |
"Таврія" | "Металіст" | 0:0 |
|
21:00 |
"Чорноморець" | "Арсенал" | 0:3 |
|
24 липня | ||||
17:00 | "Ворскла" | "Металург" | 4:2 | |
19:00 |
"Шахтар" | "Карпати" | 2:1 | |
19:30 | "Дніпро" | "Волинь" | 1:2 | ВІДЕО |
4 ТУР |
||||
29 липня | ||||
19:00 | "Волинь" | "Металіст" | 0:3 | ВІДЕО |
19:00 | "Оболонь" | "Зоря" | 0:0 | |
30 липня | ||||
19:00 |
"Олександрія" | "Таврія" | 0:0 |
|
19:30 | "Дніпро" | "Іллічівець" | 3:0 | ВІДЕО |
21:00 | "Металург" | "Динамо" | 0:0 | |
31 липня | ||||
17:30 | "Кривбас" | "Чорноморець" | 1:0 | ВІДЕО |
19:00 |
"Карпати" | "Ворскла" | 0:2 |
|
19:30 |
"Арсенал" | "Шахтар" | 1:1 |
ВІДЕО |
5 ТУР |
||||
5 серпня |
||||
19:00 | "Зоря" | "Металург" | 1:0 | |
21:00 | "Іллічівець" | "Волинь" | 1:2 | |
6 серпня | ||||
19:00 |
"Таврія" | "Оболонь" |
0:0 |
|
20:00 | "Металіст" | "Олександрія" | 2:1 | ВІДЕО |
21:00 | "Чорноморець" | "Дніпро" | 1:1 | |
7 серпня | ||||
19:00 |
"Шахтар" | "Кривбас" | 2:0 |
|
19:30 |
"Динамо" | "Карпати" | 2:0 |
ВІДЕО |
21:00 |
"Ворскла" | "Арсенал" | 0:2 |
|
6 ТУР |
||||
12 серпня |
||||
19:00 | "Кривбас" | "Ворскла" | 0:0 | ВІДЕО |
13 серпня | ||||
18:00 |
"Арсенал" | "Динамо" | 0:2 |
ВІДЕО |
19:00 |
"Карпати" | "Зоря" | 2:1 |
|
20:00 |
"Дніпро" | "Шахтар" | 1:3 |
ВІДЕО |
21:00 | "Оболонь" | "Металіст" | 3:3 | |
14 серпня |
||||
19:30 |
"Волинь" | "Олександрія" | 3:1 |
ВІДЕО |
20:00 |
"Іллічівець" | "Чорноморець" | 1:1 |
|
15 серпня | ||||
20:00 | "Металург" | "Таврія" | 1:3 | |
7 ТУР |
||||
19 серпня | ||||
19:00 | "Зоря" | "Арсенал" | 0:3 |
|
20 серпня | ||||
18:00 | "Олександрія" | "Оболонь" | 1:0 |
|
20:00 |
"Чорноморець" | "Волинь" | 0:0 |
|
21 серпня | ||||
17:00 |
"Ворскла" | "Дніпро" | 0:0 |
|
19:00 |
"Шахтар" | "Іллічівець" | 3:0 |
|
19:00 |
"Таврія" | "Карпати" | 1:1 |
|
19:30 |
"Металіст" | "Металург" | 2:0 |
ВІДЕО |
21:30 | "Динамо" | "Кривбас" | 1:0 | ВІДЕО |
8 ТУР |
||||
26 серпня | ||||
19:00 | "Металург" | "Олександрія" | 3:1 | |
19:30 | "Волинь" | "Оболонь" | 1:1 | ВІДЕО |
27 серпня | ||||
17:30 |
"Кривбас" | "Зоря" | 2:1 |
ВІДЕО |
19:30 | "Арсенал" | "Таврія" | 2:3 | ВІДЕО |
28 серпня | ||||
16:00 | "Іллічівець" | "Ворскла" | 4:1 | |
17:30 |
"Дніпро" | "Динамо" | 0:4 |
ВІДЕО |
18:00 |
"Чорноморець" | "Шахтар" | 2:2 |
|
20:00 |
"Карпати" | "Металіст" | 1:2 |
|
9 ТУР |
||||
9 вересня |
||||
19:00 | "Шахтар" | "Волинь" | 5:1 | |
21:00 | "Таврія" | "Кривбас" | 1:2 | |
10 вересня | ||||
17:00 |
"Ворскла" | "Чорноморець" | 3:1 |
|
19:00 |
"Олександрія" | "Карпати" | 1:1 |
|
19:30 | "Металіст" | "Арсенал" | 0:0 | ВІДЕО |
11 вересня | ||||
15:00 |
"Зоря" |
"Дніпро" | 2:0 |
|
17:00 |
"Оболонь" | "Металург" | 0:1 |
|
19:30 | "Динамо" | "Іллічівець" | 3:1 | ВІДЕО |
10 ТУР |
||||
16 вересня |
||||
19:00 | "Волинь" | "Металург" | 0:2 |
ВІДЕО |
16:00 | "Іллічівець" | "Зоря" | 1:1 |
|
18:30 | "Карпати" | "Оболонь" | 0:0 | |
19:30 | "Дніпро" | "Таврія" | 2:1 |
ВІДЕО |
15:30 | "Чорноморець" | "Динамо" | 1:2 | |
17:30 |
"Кривбас" | "Металіст" | 0:1 |
ВІДЕО |
18:00 |
"Шахтар" | "Ворскла" | 1:0 |
|
19:30 |
"Арсенал" | "Олександрія" | 0:0 |
ВІДЕО |
11 ТУР |
||||
24 вересня |
||||
17:00 |
"Ворскла" | "Волинь" | 3:1 |
|
17:30 | "Металіст" | "Дніпро" | 1:0 | ВІДЕО |
20:00 |
"Динамо" | "Шахтар" | 0:0 |
ВІДЕО |
25 вересня | ||||
14:00 |
"Зоря" | "Чорноморець" | 0:2 |
|
16:15 | "Олександрія" | "Кривбас" | 1:1 | |
18:30 | "Оболонь" | "Арсенал" | 0:1 | |
26 вересня | ||||
17:30 |
"Таврія" | "Іллічівець" | 3:2 |
|
19:45 |
"Металург" | "Карпати" | 2:1 |
|
12 ТУР |
||||
30 вересня |
||||
19:00 | "Дніпро" | "Олександія" | 5:1 | ВІДЕО |
1 жовтня | ||||
17:30 |
"Кривбас" | "Оболонь" | 1:0 | ВІДЕО |
19:00 | "Чорноморець" | "Таврія" | 1:0 | |
19:30 | "Волинь" | "Карпати" | 0:2 | ВІДЕО |
2 жовтня | ||||
13:30 |
"Іллічівець" | "Металіст" | 0:1 |
|
16:00 |
"Шахтар" | "Зоря" | 4:1 |
|
18:30 |
"Ворскла" | "Динамо" | 1:2 |
|
19:30 |
"Арсенал" | "Металург" | 1:0 |
ВІДЕО |
13 ТУР |
||||
14 жовтня |
||||
17:00 | "Олександрія" | "Іллічівець" | 1:2 | |
19:15 | "Зоря" | "Ворскла" | 0:0 | |
15 жовтня | ||||
17:00 | "Таврія" | "Шахтар" | 1:3 | |
19:30 | "Металіст" | "Чорноморець" | 1:0 | ВІДЕО |
16 жовтня | ||||
13:30 |
"Металург" | "Кривбас" | 1:0 |
|
16:00 |
"Карпати" | "Арсенал" | 0:3 |
|
18:30 | "Оболонь" | "Дніпро" | 1:4 | |
19:30 | "Динамо" | "Волинь" | 2:1 | ВІДЕО |
14 ТУР |
||||
21 жовтня |
||||
19:00 | "Волинь" | "Арсенал" | 1:0 | ВІДЕО |
19:15 | "Чорноморець" | "Олександрія" | 2:1 | |
22 жовтня | ||||
14:30 | "Іллічівець" | "Оболонь" | 2:1 | |
17:30 |
"Кривбас" | "Карпати" | 1:1 |
ВІДЕО |
19:30 |
"Дніпро" | "Металург" | 1:0 |
ВІДЕО |
23 жовтня |
||||
16:00 |
"Шахтар" | "Металіст" | 1:2 |
|
18:30 |
"Ворскла" | "Таврія" | 3:2 |
|
19:30 |
"Динамо" | "Зоря" | 6:1 |
ВІДЕО |
15 ТУР |
||||
29 жовтня |
||||
17:00 | "Олександрія" | "Шахтар" | 2:2 | |
19:30 | "Металіст" | "Ворскла" | 2:2 | ВІДЕО |
30 жовтня | ||||
13:30 |
"Зоря" | "Волинь" | 0:2 |
|
16:00 |
"Таврія" | "Динамо" | 0:0 |
|
18:30 |
"Карпати" | "Дніпро" | 0:2 |
|
19:30 |
"Арсенал" | "Кривбас" | 2:0 |
ВІДЕО |
31 жовтня | ||||
17:00 |
"Оболонь" | "Чорноморець" | 0:1 |
|
19:15 |
"Металург" | "Іллічівець" | 0:0 |
Дивіться також:
Календар/результати другого кола
Результати чемпіонату України 2010/2011
ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ