Калиниченко приніс "Спартаку" перемогу

Максим Калиниченко
Спорт 9 жовтня, 2007, 10:30 648
Після перемоги над нальчикським "Спартаком" однойменний московський клуб наздогнав лідера російської прем'єр-ліги – пітерський "Зеніт".

У понеділок 8 жовтня московський "Спартак" здобув гостьову перемогу над "Спартаком" з Нальчика (2:1) і вийшов на перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Росії.

Головним героєм матчу "Спартак" (Нальчик) - "Спартак" (Москва) став український півзахисник столичного клубу Максим Калиниченко, який забив два голи.

У першому таймі Калиниченко відкрив рахунок, причому після його удару м'яч змінив напрям, влучивши в одного з гравців команди з Нальчика.

На початку другого тайму Роман Пилипчук зрівняв рахунок, але на 84-й хвилині Калиниченко забив переможний гол, вразивши ворота суперника, вдало виконавши штрафний удар.

Таким чином, за чотири тури до закінчення чемпіонату Росії московський "Спартак" і "Зенит" набрали однакову кількість очок (по 49), але столичний клуб має перевагу, оскільки виграв обидві очні зустрічі. Третє місце посідає ФК "Москва" (46 очок).

"Спартаку" залишилося зіграти з ФК "Москва", "Сатурном", "Ростовом" і "Динамо"; "Зеніту" - з "Хімками", "Спартаком" з Нальчика, ФК "Москва" і "Сатурном"; ФК "Москва" – з московським "Спартаком", "Амкаром", "Зенітом", і "Лучем-Енергією".

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / К.К.