Канадці розтрощили росіян

Спорт 10 вересня, 2007, 17:05 296
Молодіжна хокейна збірна Канади виграла у команди Росії суперсерію, перемігши в семи матчах з восьми.

Канада - Росія
AFP
Небезпечний момент у воріт збірної Росії під час восьмого поєдинку суперсерії Канада - Росія
У ніч з 9 на 10 вересня у Ванкувері відбувся останній матч суперсерії з участю молодіжних хокейних збірних Росії і Канади.

Зустріч завершилася крупною перемогою канадців (6:1), які в цілому виграли сім матчів з восьми. Одна гра серії завершилася внічию, повідомляє HockeyCanada.

Результат шостого матчу суперсерії був вирішений в другому періоді, коли канадці закинули три шайби, не пропустивши в свої ворота жодної. У завершальній 20-хвилинці північноамериканці забили ще три голи, а вже за рахунку 0:6 єдину шайбу російської збірної закинув Євген Дадонов.

Суперсерія Канада - Росія складалася з восьми матчів: перші чотири пройшли в Росії, а інші - в Канаді. Єдиним успіхом росіян стала нічия (4:4) в сьомій зустрічі.

Всього за вісім ігор канадці закинули в три рази більше шайб, ніж збірна Росії (39 проти 13).