Капітан "Шахтаря" розповів, що у команди з'явився новий лідер

Срна вважає, що Тайсон став лідером "Шахтаря". / Фото: ФК Шахтар

Даріо Срна прокоментував перемогу у Лізі Європи над "Андерлехтом".

Капітан "Шахтаря" Даріо Срна розповів про свої враження від перемоги над "Андерлехтом" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи.

"Хотіли більше забити, але ні до кого претензій немає. Хочу подякувати всім хлопцям за сьогоднішню самовіддачу на футбольному полі. 90 хвилин було нелегко, ми грали проти хорошої команди. Добре, що забили третій. 2:1 і 3:1 – це два абсолютно різних рахунки. Але все одно, поки ще нічого не вирішено.

Можна сказати, що у нас з'явився новий лідер у команді – це Тайсон. Він дуже важливий гравець для "Шахтаря" на сьогоднішній день. Футболіст, який робить дуже багато, віддає останній пас. Я думаю, що причина більш слабкого другого тайму – це відсутність Тайсона. Тайсон зараз на піку, а Бернард після травми, це перша його гра.

Справжній "Шахтар" сьогодні був у першому таймі. Показали хорошу, атакуючу гру, показали характер. Шкода, що більше не забили, адже мали багато хороших моментів", - розповів Срна одразу після гри.

Нагадаємо, Тайсон у матчі з "Андерлехтом" забив 300-й гол "Шахтаря" у єврокубках.