Покер Аршавіна приніс "Арсеналу" лише очко

Спорт 22 квітня, 2009, 00:51 1069
"Ліверпуль" та "Арсенал" зіграли у фантастичну нічию. Каре у складі "канонірів" відзначився Аршавіна

У центральному матчі 33-го туру англійської Прем'єр-ліги "Ліверпуль" та "Арсенал" зіграли у фантастичну нічию. Героєм зустрічі став російський нападник "канонірів" Андрій Аршавін. Саме він на 36-й хвилині відкрив рахунок. Отримавши у штрафну передачу від Фабрегаса, Аршавін пробив точно під поперечину.

Після перерви "Ліверпуль" зрівняв рахунок і навіть вийшов вперед. В обох голах "червоних" була заслуга захисника лондонців Бакарі Санья. Спочатку він невдало виніс м'яч прямо на Куйта, який відзначився гольовою передачею на Торреса. Потім Санья вже сам безпосередньо став автором гола, зрізавши м'яч у свої ворота.

З 67-ї по 72-у хвилини глядачі стали свідками трьох забитих м'ячів. Найкрасивіших ударом з 20 метрів Аршавін відновив паритет, а через мить, скориставшись помилкою суперника, вивів "Арсенал" вперед.

Однак у складі "Ліверпуля" теж знайшовся свій герой. Фернандо Торрес майстерно переграв Сільвестра і пробив точно в кут воріт.

У кінцівці гри Аршавін створив чудо і забив четвертий гол, але крапку в грі поставив гравець "Ліверпуля": Бенаюн точним ударом ізраїльтянин врятував свою команду від поразки.

Англія. Прем'єр-ліга. 33-й тур

"Ліверпуль" - "Арсенал" - 4:4

Голи: Аршавін, 36 (0:1); Торрес, 49 (1:1); Санья, 56 - в свої ворота (2:1); Аршавін, 67 (2:2); Аршавін, 70 (2:3) ; Торрес, 72 (3:3); Аршавін, 90 (3:4); Бенаюн, 90+3 (4:4)

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами championat.ru / А.Р.