"Карпати" - "Боруссія" Дортмунд - 3:4. Німці виграли битву на "Україні"

Прикра поразка львів'ян© fckarpaty.lviv.ua
Спорт 17 вересня, 2010, 00:01 8762 33
"Карпати" не втримали перемогу у матчі з дортмундською "Боруссією" у першому турі Ліги Європи.

Львівські "Карпати" стартували у груповому раунді Ліги Європи. Підопічні Олега Кононова почали турнірний шлях прикрою поразкою від дортмундської "Боруссії".

Львів'яни спочатку програвали два м'ячі. А у другому таймі зуміли не лише відігратися, але й повести у рахунку. На жаль, наприкінці гри захисники "Карпат" припустились двох "дитячих" помилок у обороні і німці вирвали перемогу.

3:4 - "Карпати" вперше за 40 років програли вдома у єврокубках.

ЛІГА ЄВРОПИ. Груповий етап

1 тур

Група J

Львів. Стадіон "Україна"
Головний арбітр: Клаудіо Чиркетта (Швейцарія)

КАРПАТИ Львів - БОРУССІЯ Дортмунд - 3:4

Карпати: 22. Тлумак, 4. Мілошевич, 15. Петрівський, 7. Годвін, 9. Кожанов (70. Чечер, 90+1), 16. І. Худоб'як, 17. Голодюк, 89. Авелар, 5. Тубіч, 11. Зеньов, 80. Батіста

Запасні: 1. Руденко, 33. Тарасенко, 18. Кополовець, 28. Г. Баранець, 30. Б. Баранець, 36. Гудима

Боруссія: 1. Вайденфеллер, 15. Хуммельс, 25. Овомоєла, 29. Шмельцер, 4. Суботіч, 5. Кель, 8. Сахін, 23. Кагава (16. Блащиковскі, 64), 31. Гьотце, 19. Гросскройц (7. Р. Левандовскі, 64), 18. Барріос

Запасні: 20. Ланжерак, 27. Феліпе Сантана, 26. Піщек, 45. Антоніо да Сільва, 22. Свен Бендер

Маріо Гьотце, 90+2

Попередження: Андрій Тлумак, 12; Гуммельс, 25; Самсон Годвін, 45+2; Роберт Левандовскі, 67; Михайло Кополовець, 85; Тарас Петрівський, 90

90+4 хв: прикра поразка "Карпат", які були за кілька хвилин від сенсації.

90+2 хв: "Карпати" пішли у атаку і пропустили четвертий м'яч. Гьотце робить дубль, відправивши м'яч у ворота ударом з десяти метрів. М'яч від стійки влетів у сітку. А асистентом виступив Лукас Барріос, безумовно найкращий гравець у складі гостей.

87 хв: Лукас Барріос врятував німців від ганьби. Провал в центрі оборони "Карпат". Барріос обігрався з Левандовскі, і потужно пробив з лінії карного майданчика над Тлумаком - 3:3.

78 хв: не забиваєш ти, забивають "Карпати": Тлумак вибив далеко, м'яч відскочив до Кожанова, той увірвався у карний майданчик і точно пробив у дальній кут - 3:2.

77 хв: після кутового Овомоєла головою потрапив у поперечину

75 хв: штрафний удар виконав Сахін. М'яч потрапив у поперечину. Добивав сходу Левандовскі, але не влучив у ворота.

60 хв: мінці шоковані, а "Карпати" всіма силами йдуть вперед, щоб забити третій гол

51 хв: бравіссімоооооооооооо!!!!!!! Захист німців допускає грубий ляп - і Кополовець, отримавши передачу з глибини поля, не зближуючись із Вайденфеллером, вражає ворота з 20-ти метрів.

50 хв: Сергій Зеньов вийшов сам на сам, але не реалізував супермомент, пробивши в сантиметрах від стійки. Завадив форварду Вайденферрел, вчасно вибігши з воріт.

46 хв: "Карпати" пішли вперед з перших секунд другого тайму

45+2 хв: другий тайм обіцяє бути дуже цікавим. "Карпати" володіють перевагою і повинні набирати очки. Головне, не провалитися у обороні.

45+1 хв: цікава атака львів'ян ледве не завершилась другим голом, але захисник блокував прохід гравця "Карпат" справа.

44 хв: "Карпати" забивають гол у роздягальню, "взірвавши" трибуни "України". Олег Голодюк забиває дуже важливий м'яч, скоротивши відрив у рахунку - 1:2.

40 хв: львів'яни постійно атакують, але дотрмундці прекрасно діють в обороні.

27 хв: німці забивають другий м'яч. В карному майданчику Барріос зібрав на себе двох захисників і віддав коротку і точну передачу на Гьотце, а той холоднокровно переграв Тлумака - 0:2.

24 хв: "Карпати" попри пропущений м'яч продовжують володіти ініціативою, а німці грають другим номером.

13 хв: 11-метровий реалізував Сахін - 0:1.

12 хв: Барріос вийшов сам на сам з Тлумаком і голкіпер збив гравця "Боруссії" у карному майданчику. Тлумак лише кінчиками пальців торкнувся до ноги форварда, і тому цього вистачило, щоб завалитися на газон. Пенальті.

10 хв: Батіста отримав болісний удар по нозі і нападника вивозять з поля на автокарі швидкої допомоги

5 хв: львів'яни з перших хвилин захопили територіальну перевагу

2 хв: Батіста вирвався на ударну позицію, обіграв на замасі захисника, і пробив по воротах. Вайденфеллер відбив удар

У Львові сталась сутичка між фанами "Карпат" та "Боруссії"

"Шахтар" виграв перший матч у Лізі чемпіонів

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 33
  • JUSTICE JUSTICE 17 вересня, 03:16 Згоден 4 Не згоден 0 Огромное СПАСИБО обоим командам за прекрасный матч !!! Львів'яни, не хвилюйтесть. З ТАКОЮ грою і з ТАКИМ настроєм ви обов'язково будете грати і навесні у Лізі Європи !!! Якщо не цього, то в наступні сезони !!! P.S. Щирі вітання з Києва відповісти цитувати Дякуємоспам