"Карпати" і "Чорноморець" набрали перші очки в чемпіонаті України

"Карпати" - "Чорноморець" - 1:1© fckarpaty.lviv.ua
Спорт 18 липня, 2011, 07:31 1589
"Карпати" і "Чорноморець" зіграли у результативну нічию, здобувши по першому очку.

У одному з центральних матчів другого туру чемпіонату України зустрілися "Карпати" і "Чорноморець". На полі стадіону "Україна" точилася безкомпромісна боротьба, підсумком якої стала нічия - 1:1.

Початок зустрічі виправдав сподівання вболівальників львів’ян. За перші півгодини господарі створили три гольових моменти, один з яких реалізували - Лукас вистрілив немов з гармати, без шансів для Паста.

Серед невдах у завершенні львівських атак найчастіше перебували Тарас Петрівський і новачок львів'ян Герман Пачеко. Аргентинець показав гольове чуття, але над реалізацією йому ще належить попрацювати.

Згодом "Чорноморець" вирівняв гру і почав налагоджувати власні дії поблизу воріт господарів. Перед перервою Сергій Політило вивів на ідеальну позицію Анатолія Діденка, і досвідчений форвард забив перший м’яч своєї команди після повернення до Прем’єр-ліги.

Другий тайм відверто розчарував. Масовані атаки "Карпати" не таїли гостроти, а контратакам одеситів не вистачало завершення.

1:1 - цей результат задовольнив лише гостей.

У третьому турі "Карпати" їдуть в гості до "Шахтаря", а Чорноморець прийматиме "Арсенал".