"Карпати" не пустили "Металіст" у чвертьфінал Кубка України (відео)

"Карпати" мінімально здолали "Металіст" / Фото: fckarpaty.lviv.ua

Гол Івана Мілошевича приніс "Карпатам" мінімальну перемогу над "Металістом" у 1/8 фіналу Кубка України.

Львівські "Карпати" пробилися до чвертьфіналу Кубка України, мінімально обігравши вдома харківський "Металіст".

Харків'яни вийшли на матч без багатьох гравців "основи", у той час, як львів'яни грали основним складом. Крім wmjuj, до Львова не приїхав керманич "Металіста" Мирон Маркевич.

Єдиний гол у матчі забив захисник львів'ян Іван Мілошевич. На 59-й хвилині після розіграшу кутового Ігор Худоб'як з правого флангу закинув мяч у воротарський майдачик харків'ян, де Мілошевич проштовхнув його у сітку.

Відзначимо, що незадовго до цього "Металіст" залишився у меншості: Сергій Валяєв грубо зіграв проти Олега Голодюка і отримав другий "гірчичник".

Таким чином, "Металіст" завершив виступ у Кубку України і тепер може повністю зосередитися на пріоритетних для команди чемпіонаті України та Лізі Європи.

Кубок України. 1/8 фіналу

Львів. Стадіон "Україна"

Головний арбітр: Сергій Даньковський (Київ)

КАРПАТИ Львів - МЕТАЛІСТ Харків - 1:0

Карпати: 22. Тлумак, 4. Мілошевич, 44. Федецький, 20. Борха Гомес, 21. Балажиц, 16. Худоб'як (43. Озарків, 90+4), 17. Голодюк, 25. Ткачук, 11. Зеньов, 77. Лукас (18. Кополовець, 85), 79. Кузнецов

Запасні: 29. Іллющенков, 8. Ощипко, 41. Гірський, 7. Годвін, 19. Мартинюк

Металіст: 29. Горяїнов, 2. Романчук (80. Штетіна, 66), 22. Обрадович, 37. Бордіян (18. Єременко, 7, 4. Березовчук, 5. Шелаєв, 19. Торрес, 23. Бланко, 71. Ткачов, 7. Валяєв, 21. Крістальдо (24. Будник, 65)

Запасні: 1. Старцев, 59. Шопін, 17. Пшеничних, 27. Чонка

1:0 Іван Мілошевич, 59 (після розіграшу кутового захисник "Карпат" проштовхнув м'яч у сітку)

Попередження: Сергій Валяєв, 32; Грегор Балажиц, 37; Андрій Березовчук, 46; Борха Гомес, 50; "Чако" Торрес, 88; Андрій Тлумак, 90+5

Вилучення: Сергій Валяєв, 55