"Карпати" обіграли "Шахтар" (відео)

"Карпати" - "Шахтар" - 1:0© shakhtar.com
Спорт 13 березня, 2011, 18:14 7724 24
"Карпати" обіграли "Шахтар" з рахунком 1:0, перервавши 11-матчеву переможну серію "гірників".

Львівські "Карпати" здобули мінімальну перемогу над донецьким "Шахтарем" у матчі 21-го туру чемпіонату України. Таким чином, львів'яни перервали переможну серію лідера чемпіонату, яка налічувала 11 матчів.

Зустріч пройшла за переваги господарів. У першому полі карпатівська атака на чолі з іспанцем Лукасом і румуном Кошичем чимало загрожувала воротам П'ятова, але донеччанам у кількох епізодах відверто пощастило.

Львів'яни відкрили рахунок на 56-й хвилині. Худоб'як на лівому фланзі проскочив Срну і Чигринського, дійшов до лицьової лінії і віддав передачу на Кожанова. Денис цілився у дальній кут -  м'яч по дорозі зачепив Кочіша, вдарився об поперечину, відлетів за лінією воріт і вилетів в поле.

Найреальніший шанс зрівняти рахунок "гірники" втратили на 76-й хвилині. Жадсон справа навісив на Едуардо, а той цілився головою у лівий кут, проте не влучив.

Фінального штурму у донеччан не було. Кінцівка матчу пройшла у атаках львів'ян.

Незважаючи на поразку, "Шахтар" продовжує впевнено лідирувати у чемпіонаті України. "Динамо" відстає від донеччан на 12 очок. А "Карпати" набрали 36 очок і зрівнялися з "Дніпром".