"Карпати" перемогли данців

"Карпати" - "Сількеборг" - 2:1© fckarpaty.lviv.ua
Спорт 22 лютого, 2011, 18:00 1991
Підопічні Олега Кононова обіграли данський "Сількеборг" з рахунком 2:1. Переможний гол на рахунку новачка Резвана Кошича.

Львівські "Карпати" продовжують підготовку до другої половини сезону і зіграли черговий спаринг на зборі в Анталії. 22 лютого підопічні Олега Кононова обіграли данський "Сількеборг" з рахунком 2:1.

На 20-й хвилині Ігор Худоб'як відкрив рахунок. Однак через десять хвилин Тарас Петрівський, вирішив зіграти на перехват біля власних воріт і відправив м'яч повз Богатінова у ворота.

Проте ще у першому таймі львів'яни вийшли уперед. Свій третій гол у двох матчах за "Карпати" забив румунський нападник Резван Кошич.

2:1 - чергова перемога львів'ян у товариському матчі.

КАРПАТИ - СІЛЬКЕБОРГ - 2:1

Карпати (1 тайм): Богатінов, Ощипко, Балажіц, Тубіч, Петрівський, Ґодвін, Голодюк, Худоб’як, Кополовець, Кожанов, Кочиш

(2-й тайм): Руденко, Тубіч, Мілошевіч, Федецький, Гірський, Ткачук, Мартинюк, Тістик, Габовда, Гудима, Тіаго

1:0 Ігор Худоб’як, 20
1:1 Тарас Петрівський, 30 - автогол
2:1 Резван Кочиш, 39

Попередження: Федецький, 81, Гудима, 88
Вилучення: Гудима, 89

"Шахтар" зіграє з "Динамо" і "Спартаком"

"Карпати" перемогли "Шахтар" у фіналі "Кубка сонця" (відео)