"Карпати" переможно стартували у Лізі Європи (відео)

Федецький відкрив рахунок© fckarpaty.lviv.ua
Спорт 28 липня, 2011, 21:55 4446 11
У першому матчі третього кваліфай-раунду львів'яни з рахунком 2:0 обіграли ірландський "Сент-Патрікс".

Львівські "Карпати" зробили вагомий крок для виходу у плей-офф раунд Ліги Європи. У першому матчі третього кваліфай-раунду львів'яни з рахунком 2:0 обіграли ірландський "Сент-Патрікс".

Рахунок на 34-й хвилині рахунок відкрив Артем Федецький. Андрій Ткачук з центру поля закинув м'яч за спини захисникам, воротар помилився на виході і Федецький, опинившись на місці центрфорварда, розстріляв порожні ворота.

У другому таймі львів'яни повністю контролювали хід матчу, але зуміли забити лиш раз. На третій компенсованій хвилині Ощипко пробив штрафний удар, воротар відбив перед собою, Ткачук добивав і Роджерс зробив ще один сейв. І, врешті-решт, Андрій Воронков проштовхнув м'яч у сітку.

Повторний матч відбудеться 4 серпня у Дубліні.