"Карпати" вирвали перемогу над румунами і програли німцям Спорт 24 червня, 13:15
"Карпати" провели другий та третій матчі на зборі в Австрії - обіграли команду Развана Луческу і поступилися німецькій "Фортуні".

23 червня львівські "Карпати" провели відразу два спаринги на навчально-тренувальному зборі в Австрії. Спершу львів'яни обіграли румунський "Рапід", а після цього поступилися дюссельдорфській "Фортуні".

Олег Кононов задіяв у матчах різні склади, зробивши у першій грі одну заміну, а у другій - три.

Матч з "Рапідом", головним тренером якого є син керманича "Шахтаря" Разван Луческу, проходив у рівній боротьбі. А найцікавіші події зустрічі відбулися у заключні хвилини.

На 85-й хвилині Лукас бездоганно пробив зі штрафного, відправивши м'яча у дев'ятку. Це перший гол іспанця у футболці "Карпат".

Через дві хвилини "Рапід" заробив право на штрафний і вміло ним скористався. Після довгої передачі на дальню стійку пішов простріл в центр і Чолаку влучно пробив у дальній кут.

Однак на відміну від першого контрольного матчу сезону, "зелено-білі" вирвали перемогу. На останній секунді Денис Кожанов подав зі штрафного, м’яч потрапив до Федецького, який з розвороту пробив у самісінький кут воріт румунів.

Карпати - Фортуна
fckarpaty.lviv.ua
Ґодвін стелиться у підкаті
Відразу після першої перемоги прийшла і перша поразка - від представника Бундесліги-2 "Фортуни". Щоправда матч тривав лише 67 хвилин, оскільки через важкі погодні умови (перед матчем пройшла злива) поле не витримувало навантаження.

Львів'яни відкрили рахунок на 19-й хвилині. Гудима на швидкості пройшов трьох суперників і віддав зручну передачу в центр на Бідловського. Той пробивав в один дотик, але рука німецького оборонця зупинила політ м’яча. Пенальті реалізував Володимир Гудима.

"Біло-зелені" продовжували атакувати, але подвоїти перевагу їм не вдалося. Тим часом "Фортуна", окрилена криками та співами фанатів, яких на цьому матчі зібралося чимало, і сама гостро атакувала. Однак з таких атак закінчилася голом. Балажіц намагався ціною фолу затримати суперника. Той упав, але м’яча підхопив його партнер, увірвався до штрафного майданчика і віддав точний пас на вільного Грімальді, який не схибив.

У другому таймі "Карпати" виглядали не такими свіжими. Німці зробили багато замін, які, врешті-решт, принесли результат. Після подачі кутового Йовановіч виграв боротьбу у повітрі, ударом головою вколотивши м'яча у сітку.

А буквально за дві хвилини головний суддя підняв руки в гору і дав свисток. Тим не менше, вболівальники нагородили львів'ян оплесками за яскравий та видовищний футбол.

Зазначу, що попереду у "Карпат" спаринги з грузинським "Зестафоні" (27 червня), дрезденським "Динамо" (28 червня) і румунським "Клужом" (1 липня).