"Карпати" вийшли у півфінал "Кубка сонця" (відео)

Кузнецов вивів "Карпати" у півфінал© football.ua
Спорт 31 січня, 2011, 19:05 2734 3
У чвертьфіналі Copa del Sol підопічні Олега Кононова з мінімальним рахунком 1:0 перемогли шведський "Гетеборг".

Львівські "Карпати" здобули другу перемогу на міжнародному турнірі Copa del Sol ("Кубок Сонця"), в якому беруть участь команди зі східної Європи і Скандинавії.

У чвертьфіналі підопічні Олега Кононова з мінімальним рахунком 1:0 перемогли шведський "Гетеборг". Єдиний гол забив на 54-й хвилині Сергій Кузнецов. Новачок львів'ян Лукас віддав класний пас на Кузнецова в район 11-метрової позначки і Сергій класним ударом сходу відправив м'яч у сітку.

"Карпати" повинні були відкривати рахунок п'ятьма хвилинами раніше, однак Ігор Ощипко не реалізував пенальті. Захисник "Карпат" не влучив у ворота.

А на останніх хвилинах матчу вже Лукас не реалізував 100-відсоткову нагоду. Іспанець вийшов на побачення з воротарем "Гетеборга", обіграв його і не влучив у порожні ворота - м'яч потрапив у стійку.

У підсумку, 1:0 - "Карпати" у півфіналі Copa Del Sol, де на львів'ян імовірно чекає дуже грізний суперник - команда-відкриття і учасник плей-оф Ліги чемпіонів 2010/2011 данський "Копенгаген". Щоправда данцям ще потрібно обіграти норвезький "Олесунд".

Додамо, що донецький "Шахтар" свій матч 1/4 фіналу зіграє 1 лютого. "Гірникам" протистоятиме інша данська команда "Нордсьєлланд".