"Карпати" врятували очко у Києві (відео)

"Арсенал" - "Карпати" - 2:2© fckarpaty.lviv.ua
Спорт 6 березня, 2011, 20:55 3049 5
Львів'яни, програючи "Арсеналу" з рахунком 0:2, врятувалися у компенсований арбітром час.

У заключному матчі 20-го туру чемпіонату України зафіксовано нічию між "Арсеналом" і "Карпатами" - 2:2. Львів'яни врятувалися у компенсований арбітром час.

Перший тайм зустрічі проходив без воріт, однак після перерви гра рясніла гольовими моментами.

Спочатку удача посміхнулася "канонірам". Шацьких пройшов по лівому флангу і віддав передачу під удар Богданову. З його потужним пострілом воротар "Карпат" справився, але на добиванні зіграв Мазілу. Через п'ять хвилин Шальцих навісив з лівого флангу і Ролан Гусєв, випередивши захисника, відправив м'яч головою повз голкіпера.

Потім прийшла черга львів'ян. На 64-й хвилині Грегор Балажиць відіграв один м'яч. А вже в компенсований час Іван Милошевич здобув для своєї команди очко.

"Карпати" залишились на п'ятому місці, а "Арсенал" - на сьомому.