"Карпати" здобули очко в Сімферополі (відео)

"Таврія" - "Карпати" - 1:1© fckarpaty.lviv.ua
Спорт 22 серпня, 2011, 00:24 1217
Нападник львів'ян Лукас приніс своїй команді нічию у поєдинку проти сімферопольської "Таврії".

Львівські "Карпати" здобули перше виїзне очко у чемпіонаті України, зігравши внічию у матчі з сімферопольською "Таврією". Зустріч у Сімферополі завершилася з рахунком 1:1.

Лукас, який вийшов на заміну у другому таймі, розписався у воротах господарів. За "Таврію" ж відзначився Максим Калініченко.

Відзначимо, що тренер львів'ян Олег Кононов стартовим складом дав зрозуміти, що пріоритетом для його підопічних залишається потрапляння до групового раунду Ліги Європи.

Що ж, "Таврія" весь перший тайм домінувала на полі. А фірмова комбінація НазаренкоЛюбеновічКалініченко дозволила кримчакам забити гол у ворота Мартіна Богатінова.

Проте заміни Кононова у другому таймі принесли свої плоди і  на 78-й хвилині Лукас красиво пробив у нижній кут воріт.

Щоправда господарі могли вирвати перемогу перед фінальним свистком, але Назаренко відправив м'яч над поперечиною.

У наступному турі "Таврія" поїде до столиці України, де зіграє на полі "Арсенала". А "Карпати" прийматимуть вдома "Металіст".

До того ж, "Карпати", як і "Металіст", 25 серпня проведуть важкі матчі у плей-офф раунді Ліги Європи.