"Карпати" знову програли в футбол у Європі

"Карпати" знову програли у футбол© fckarpaty.lviv.ua
Спорт 22 жовтня, 2010, 10:21 1639 2
У третьому турі підопічні Олега Кононова з мінімальним рахунком 0:1 поступились удома "Севільї".

Львівські "Карпати" фактично вибули з боротьби за вихід у 1/16 фіналу Ліги Європи. У третьому турі підопічні Олега Кононова з мінімальним рахунком 0:1 поступились удома "Севільї" і просуваються дистанцією без єдиного очка в активі.

Відзначимо, що львів'яни розпочали поєдинок досить упевнено і на якийсь час навіть притисли опонента до його власних воріт. Одначе іспанці оборонялися без зайвої метушні, швидко вирівняли гру і на 9-й хвилині ледве не відкрили рахунок. Після навісної подачі зі штрафного захисник Жульєн Ескюде вистрибнув вище за всіх, небезпечно вдарив головою, але м'яч, до якого вже не міг дотягнутися Віталій Руденко, потрапив у поперечину.

Те, що не вдалося Ескюде, на 34-й хвилині виконав Фредерік Кануте. Дієго Перотті подав кутовий, Ескюде переправив м'яч далі, а забутий перед воротами Фредерік Кануте легко й невимушено скористався своїм шансом. Карпатівці навіть не пробували боротися з велетнем.

Зелено-білі намагалися відновити рівновагу ще до перерви, але їхнім атакам випадам не вистачало гостроти.

"Севілья" дуже уважно діяла в обороні, не дозволяючи господарям загрожувати воротам Андреса Палопа. Іспанський голкіпер вперше по-справжньому вступив у гру на 73-й хвилині, коли спіймав м'яч після дальнього пострілу Юрія Габовди.

Підводячи підсумки поєдинку, треба сказати, що львівська команда у цій зустрічі заслуговувала на добрі слова за величезне бажання досягти позитивного результату і за те, що до останніх миттєвостей боролася за нього. Так, "Карпати" знову поступилися і знову не забили. Але як сказав Олег Кононов після матчу, ні він, ні його підопічні не збираються опускати рук.

"Зелено-білі" спробують перервати неприємну серію через два тижні, 4 листопада на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан" у Севільї.