Кидок Овечкіна відправив суперника у лікарню (відео)

Овечкін завжди націлений на ворота суперників© AFP
Спорт 27 січня, 2010, 14:25 1240
В матчі регулярного чемпіонату НХЛ після кидка Овечкіна у лікарню потрапив хокеїст "Нью-Йорк Айлендерс" Джек Хіллен.

Росіянин Олександр Овечкін вміє влучно кидати не лише по воротах суперників, але й по хокеїстах-суперниках. В матчі регулярного чемпіонату НХЛ після кидка Овечкіна у лікарню потрапив хокеїст "Нью-Йорк Айлендерс" Джек Хіллен.

На 18-й хвилині матчу "Вашингтон" - "Айлендерс" Хіллен намагався блокувати кидок Овечкіна і шайба потрапила йому в нижню частину обличчя.

Після цього епізоду Хіллен був доставлений до лікарні. Інформація про те, наскільки серйозна травма Хіллена, з'явиться пізніше. Тренер "Вашингтона" Брюс Будро відзначив, що коли Хіллен залишав лід, його проводили оплесками не тільки гравці і вболівальники "Айлендерс", але і хокеїсти "Кепіталс".

Зазначимо, що матч, що відбувся у Нью-Йорку, завершився перемогою "столичних" з рахунком 7:2. Героєм зустрічі став інший росіянин Олександр Сьомін, що закинув дві шайби (першу та четверту для "Вашингтона") в першому періоді. Крім росіянина у складі переможців відзначилися Брендан Моррісон, Майк Кнубл, Джон Ерскін, Джейсон Чімера і Брукс Лайх. Олександр Овечкін очок за результативність не набрав, хоча завдав десять кидків в прощину воріт суперника.

Російські хокеїсти влаштували побоїще на льоду (відео)