Кіпр знову в Лізі чемпіонів

Не обійшлося без сенсацій
Спорт 27 серпня, 2009, 08:01 835 1
АПОЕЛ став другою кіпрською командою, яка вийшла в груповий турнір Ліги чемпіонів.

У середу завершився кваліфікаційний турнір Ліги чемпіонів.

Найгучніша сенсація відбіркового етапу - це вихід у груповий етап кіпрського АПОЕЛу.

ШЛЯХ ЧЕМПІОНІВ

АПОЕЛ (Кіпр) - "Копенгаген" (Данія) - 3:1. Перша гра - 0:1

Кіпріоти з перших хвилин пішли на штурм воріт гостей, що дало результат уже на 2-й хвилині. Відзначився поляк Каміл Косовські. На 18-й хвилині рахунок став 2:0 на користь острів'ян - пенальті реалізував Міхаіл Хрісостомос. Однак через 4 хвилини Дам Ндой забив гол, який виводив далі данців. Та за 4 хвилини до кінця першого тайму все той же Хрісостомос забив третій і, як виявилось, вирішальний м'яч у ворота "Копенгагена".

Таким чином, Кіпр буде представлений в груповому турнірі Ліги чемпіонів 2-й рік поспіль. Нагадаємо, що минулого сезону феєричну гру демонстрував "Анортосіс", який до останнього туру вів боротьбу за місце в плей-оф ЛЧ.

"Олімпіакос" (Греція) - "Шериф" (Молдова) - 1:0. Перша гра - 2:0

Грецький "Олімпіакос", вигравши і в другому поєдинку у "Шерифа", через рік повернувся в груповий турнір. У афінському поєдинку, як і неділю тому в Тирасполі, відзначився Костас Мітроглу.

ШЛЯХ НАЙСИЛЬНІШИХ

"Арсенал" (Англія) - "Селтик" (Шотландія) - 3:1. Перша гра - 2:0

Три м'ячі у ворота Артура Боруца не залишили сумнівів в перевазі "Арсеналу" у британському протистоянні. По голу на свій рахунок записали Едуардо, Емануель Ебуе та Андрій Аршавін.

"Фіорентина" (Італія) - "Спортинг" (Португалія) - 1:1. Перша гра - 2:2

"Фіорентина," двічі розійшовшись миром зі "Спортінгом", вийшла в основну сітку Ліги чемпіонів за правилом виїзного гола. На гол Жоау Моутінью зі штрафного "фіалки" відповіли не менш красивим ударом Стефана Йоветич. Активний серб здорово увійшов у гру з лави запасних і, крім забитого м'яча, створив ряд хороших моментів партнерам.

"Штуттгарт" (Німеччина) - "Тімішоара" (Румунія) - 0:0. Перша гра - 2:0.

Румунській "Тімішоарі" не вдалося дві сенсації поспіль. Якщо у протистоянні з "Шахтарем" румунам вистачило двох нічиїх, то у двобої з німцями - ні. Програвши першу гру, румуни намагалися переграти суперника у другій, однак "Штуттгарт" вистояв.

Зазначу, що переможені команди потрапили у груповий етап Ліги Європи.