Китай став щасливим для Згоби

Спорт 4 грудня, 2007, 13:45 253
Українська спортивна гімнастка Дарія Згоба виграла золоту медаль на Олімпійських тестах в Китаї, випередивши господарку змагань Янг Янь.

Українська спортсменка Дарія Згоба показала найкращий результат у вправі на брусах під час змагань зі спортивної гімнастики, що відбулися у Китаї.

Спортсменка клубу "Біола" допустила невелику помилку у фіналі, яка коштувала їй 0,1 бала, але загальні 15,725 очок дозволили їй посісти перше місце.

Головною суперницею Згоби на змаганнях була 15-річна китаянка Янг Янь, яка, до речі, була самою юною фіналісткою змагань на брусах. Янь у сумі набрала 15,525 бала і фінішувала другою.

Участь у змаганнях беруть найсильніші гімнасти світу. Свою майстерність вони показують на тій же арені, на якій у серпні 2008 року проходитимуть Олімпійські ігри.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / К.К.