Китай вже перемагає і в біатлоні!

Спорт 7 грудня, 2008, 12:17 499
Переможницею першого у біатлонному сезоні спринту Кубка світу стала китаянка Ванг Чунлі. Українка Віта Семеренко фінішувала 4-ю.

Якщо в середу в індивідуальній гонці на першому етапі Кубка світу з біатлону одразу троє українців увійшли до першої десятки, то в суботу в чоловічому спринті на 10 км найкращим з наших співвітчизників став Роман Прима, який посів 27-е місце.

Лише чотири десятих Примі програв партнер по команді В’ячеслав Деркач – він 28-й. Інші чоловіки з нашої команди фінішували за межами тридцятки.

А перемогу у спринті святкував норвежець Еміль Егле Свендсен. Другим у суботу прибіг поляк Томаш Сікора, третє місце посів француз Сімон Фуркад.

25-річна китаянка Ванг Чунлі сенсаційно перемогла у жіночому спринті на 7,5 км. Фантастична швидкість та бездоганна стрільба дозволили представниці Піднебесної здобути першу перемогу в кар’єрі.

На відміну від чоловічої гонки, з промахами підійти близько до призового подіуму було нереально. Другою та третьою також стали спортсменки, які стріляли чисто – норвежка Тура Бергер та німкеня Магдалена Нойнер.

Українські дівчата виступили помітно краще за наших чоловіків. Віта Семеренко до останнього претендувала на трійку призерів, але і 4-е місце – беззаперечний успіх для нашої біатлоністки!

Як і Віта, чисто відстрілялась Оксана Хвостенко, але у лижах була повільніша, фінішувавши з 14-м результатом. Також в "очковій зоні" фінішувала Валентина Семеренко – 34-а.

Сьогодні відбудуться гонки переслідування.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / Федерація біатлону України / К.К.