Китайська пара виграла чемпіонат світу з фігурного катання

Кін Пан і Джан Тун© AFP
Спорт 25 березня, 2010, 12:12 2843
Китайська пара Кін Пан / Джан Тун виграла чемпіонат світу з фігурного катання у змаганнях спортивних пар.

Срібні призери Олімпіади-2010 у Ванкувері китайська пара Кін Пан / Джан Тун виграли чемпіонат світу з фігурного катання у змаганнях спортивних пар. За підсумками двох програм китайці набрали 211.39 балів.

"Срібло" дісталося дворазовим чемпіонам світу німецькій парі Альона Савченко / Робін Шолкови (204.74).

"Бронза" поїде у Росію. Юко Кавагуті та Олександр Смирнов лише бал програли німцям (203.79).

Наші Катерина Костенко і Роман Талан посіли лише 22 місце, набравши за коротку програму 39.18 балів. Українські фігуристи не потрапили до довільної програми, до якої відібралось лише 16 найкращих дуетів.