Київське "Динамо" нарешті перемогло у Лізі Європи

У третьому турі підопічні Юрія Сьоміна на четвертій компенсованій хвилині вирвали перемогу у грі з "Бешикташем".

Київське "Динамо" здобуло першу перемогу у груповому турнірі Ліги Європи. Динамівці обіграли турецький "Бешикташ" з рахунком 1:0.

Єдиний і переможний гол забив Денис Гармаш на четвертій компенсованій хвилині (ВІДЕО). Гусєв подав кутовий з правого флангу на лінію воротарського майданчика і Гармаш ударом в дотик відправив м'яч у дев'ятку.

Відзначу, що у першому таймі кияни не реалізували як мінімум чотири гольових моменти. Натомість у другій 45-хвилинці турки зіграли зіграніше в обороні, тож кияни стали менше турбувати голкіпера гостей.

На останній хвилинах Алієв мав два хороших моменти, але не реалізував їх. А на четвертій компенсованій хвилині Гармаш ударом у дев'ятку "підірвав" стадіон. Радощам уболівальників не було меж.

Як і рік тому, "Динамо" лише у третьому турі здобуло першу перемогу у груповому турнірі і піднялося на друге місце у групі Е, відстаючи від англійського "Сток Сіті" на два очки.