Київське "Динамо" почало чемпіонат з розгрому

"Динамо" - "Чорноморець" - 5:0© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 19 липня, 2009, 15:19 2040 2
Підопічні Валерія Газзаєва розгромили одеський "Чорноморець" з рахунком 5:0.

Дуже вдало розпочався чемпіонат України 2009/2010 для чинного чемпіона країни - київського "Динамо". Підопічні Валерія Газзаєва розгромили одеський "Чорноморець" з рахунком 5:0.

Незважаючи на вечірній час початку матчу - розпочався о 19:00 - температура повітря була більше 30 градусів. У таких умовах не те що грати у футбол - просто знаходитися на вулиці важко. Саме тому динамівці постаралися не відкладати в довгий ящик питання про переможця матчу і вже у дебюті відкрили рахунок. Кравченко закрутив м'яч зі штрафного з правого флангу, а воротар пропустив м'яч фактично під рукою.

Через 12 хвилин господарі подвоїли перевагу. При подачі кутового гравець "Чорноморця" збив Вукоєвича, і Мілевський точним ударом з 11-метрової позначки не залишив шансів Ширяєву. Згодом і третій гол у виконанні динамівців виглядав цілком логічно - результативний удар на свій рахунок записав Гусєв.

Другий тайм став яскравим доказом переваги "Динамо" над одеситами. На 55-й хвилині Кравченко точний пасом врозріз вивів Ярмоленка до воріт, і Андрій пробив воротаря.

П'ятий гол також став наслідком помилки захисту гостей. Білецький, вибиваючи м'яч, потрапив "круглим" в Корреа. Карлос не розгубився і відправив п'ятий і, як виявилося, останній м'яч у ворота безпомічного Ширяєва.

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. 1-й тур

ДИНАМО - ЧОРНОМОРЕЦЬ - 5:0 (3:0)

"Динамо": 1.Шовковський, 3.Бетао, 5.Вукоєвич, 10.Мілевський - кап, 11.Єрьоменко, 14.Кравченко (7.Корреа, 61), 20.Гусєв (4.Гіоане, 75), 30. Ель Каддурі, 34.Хачеріді, 36.Нінкович (77.Гільєрме, 83), 70.Ярмоленко

"Чорноморець": 12.Ширяєв, 3.Мельник (39.Васін, 71), 5.Шандрук, 7.Касьянов, 9.Левіга, 11.Нудний (6.Райчевіч, 58), 13.Белецький - кап, 19. Діденко (10.Косирін, 63), 24.Яценко, 28.Ребенок, 37.Гришко

Голи: Кравченко (3), Мілевський (15, з пенальті), Гусєв (40), Ярмоленко (55), Корреа (79)

Екс-форвард "Динамо" та "Дніпра" перейшов у "Зеніт"