Київське "Динамо" посіло друге місце на "Кубку Лева Яшина"

Мілевському і Ко не вдалося пробити оборону москвичів© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 3 липня, 2010, 18:09 1992 4
Київське "Динамо" поступилось московським одноклубникам і посіло друге місце у "Кубка Лева Яшина".

Київське "Динамо" поступилось московським одноклубникам у останньому матчі на "Кубку Лева Яшина" і посіло друге місце на турнірі.

У першому таймі командам не вдалося порадувати глядачів видовищною грою, а часом дії футболістів виглядали відверто нудно і прісно. На початку тайму активніше виглядали москвичі, що вилилося, зокрема, у небезпечний удар Вороніна, з яким не без зусиль впорався Бойко. Потім же на полі встановилася абсолютно рівна гра, і аж до середини тайму не виникало жодного моменту.

Поступово киянам вдалося перехопити ініціативу. Спочатку арбітр не призначив пенальті, коли Шевченко впав після контакту із захисником, що викликало обурення з боку керманича киян Валерія Газзаєва. Цей епізод начебто став переломною точкою у матчі, і гра трохи пожвавилась. Зросли швидкості, і кияни заволоділи досить відчутною перевагою, створюючи моменти біля воріт суперника. Маграо непогано приклався до м'яча з дальньої дистанції, Шевченко не зміг реалізувати вихід один на один з воротарем.

Ближче до кінця тайму гра знову стала рівною, і в ній додалося сумбуру. Здавалося, що на перерву команди підуть з нулями на табло, але динамівці Москви взяли суперника хитрістю. Господарі поля розіграли штрафний, не чекаючи свистка арбітра і тим самим заставши зненацька оборону киян. У результаті Ковальчик в повній самоті опинився з м'ячем в правій частині карного майданчика, виконав простріл на дальню штангу, де Самєдов в падінні переправив снаряд у сітку.

Другий тайм обидві команди почали з гарним бажанням, але якийсь час ні оборона киян, ні оборона москвичів не допускали помилок. Незабаром Хачеріді після подачі Ярмоленка пробив головою поруч зі штангою, на що опонент відповів більш переконливо - тобто, другим забитим м'ячем після вдало проведеної контратаки. Самєдов доставив м'яч у карний майданчик на Хохлова, той у дотик переправив снаряд у центр на Сємшова, який ударом сходу приблизно з 11-метрової позначки поцілив у ворота Бойко.

Пропустивши другий гол, кияни очікувано збільшили атакуючу активність, але особливих дивідендів з цього не отримали. А ось москвичі продовжували успішно діяти на контратаках, і через кілька хвилин Бойко двічі поспіль виручив свою команду після ударів Самєдова і Фернандеса.

У кінцівці матчу глядачі стали свідками в основному лише нескінченного потоку обопільних замін. Але в одному епізоді м'яч все ж міг опинитися в воротах. Кияни отримали право на штрафний з правого флангу, з якого Калитвинцев направив м'яч точно в стійку. Москвичі також мали можливість розвинути успіх, але Бойко зумів парирувати м'яч після забійного удару Кокоріна під поперечину метрів з десяти.

Нагадаємо, що 2 червня кияни з рахунком 4:1 перемогли мінське "Динамо". Днем раніше мінчан перемогли москвичі (2:1).