Київське "Динамо" поступилось "Зеніту"

Відкривши рахунок на початку матчу, "Динамо" поступилось пітерському "Зеніту" з рахунком 1:3.

У понеділок, 21 червня, київське "Динамо" провело перший контрольний матч на підготовчому зборі в Австрії. Підопічні Валерія Газзаєва поступились лідеру чемпіонату Росії пітерському "Зеніту".

Поєдинок відбувся на стадіоні невеликого містечка Швац недалеко від Інсбрука.

Кияни відкрили рахунок на 10-й хвилині. Гармаш наніс сильний удар зі штрафного з 25-ти метрів. Голкіпер відбив перед собою і Роман Зозуля вдало зіграв на добиванні.

Росіяни зрівняли рахунок на 26-й хвилині. Кержаков вийшов на побачення з Бойком і переграв голкіпера киян.

Під завісу першого тайму оборона "Динамо" знову провалилась і знову Кержаков реалізував вихід сам на сам, цього разу технічно перекинувши м'яч через воротаря, який вийшов з воріт.

Другий тайм кияни почали фактично у новому складі і заволоділи територіальною перевагою. Тим не менше, на 60-й хвилині динамівці пропустили втретє. Зирянов пробив з лінії карного майданчика, і м'яч рикошетом від захисника влетів у кут воріт.

1:3 - такий підсумок спарингу з "Зенітом".

Наступний товариський матч "Динамо" зіграє 24-го червня. Суперник - чемпіон Росії двох останніх років "Рубін".

Нагадаємо, що 19 червня донецький "Шахтар" поступився московському "Спартаку" з таким же рахунком 1:3.